Jump to content



Recommended Posts

ηρθε και το δευτερο πακετο αναβαθμίσεων.

Fallout 3:The Pitt

The Pitt allows you to travel to the post-apocalyptic remains of Pittsburgh, Pennsylvania and become embroiled in a conflict between slaves and their Raider masters. Explore a sprawling settlement ravaged by time, neglect, nuclear radiation, and moral degradation. The Pitt is filled with morally grey choices, shady NPCs, new enemies, new weapons, and much more.

  • Explore an entire new area – the post-apocalyptic ruins of Pittsburgh, Pennsylvania, known as The Pitt!
  • Find and use new weaponry, such as the AutoAxe, a new melee weapon with a powerful, serrated rotary blade hungry for flesh.
  • Discover new side quests and subtle plot elements and determine your path in this place where nothing is “right” or “wrong.”
  • Exclusive new perks and achievements!

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Έχουν βγει patch.

Και εγώ, πολύ πολύπλοκο ρε παιδί μου. Πρέπει να "μελετήσεις" για να παίξεις.

Edit: Ξέρει κανένας τι κάνουμε όλα αυτα τα misc που μαζευουμε;

Έγινε επεξεργασία από honda22
Ερώτηση
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έβαλα χθες το Βroken steel, και με το που φόρτωσα το παιχνίδι με περίμενε μια ευχάριστη έκπληξη.

Εμφανίστηκε ενα μήνυμα που με ενημέρωνε ότι το max level που μπορεί να φτάσει ο χαρακτήρας μου είναι το 30, ενω πριν μπορούσε να φτάσει μέχρι 20.

Πάει για ρεκόρ παραμονής στο σκληρό μου το game. Ωραία υποστήριξη από τη Bethesda:victory:

Link to comment
Share on other sites

καταπληκτικο παιχνιδακι..αλλα εχω καποιες αποριες που με δυσκολευουν να συνεχισω πχ πως βγαζετε χρημα βρε παιδια σου ζητανε για ammo, συντηριση,οπλα πολυ μεγαλα ποσα αλλα δεν ξερω πως να βρω τοσο χρημα για ολα αυτα..επισης διαπιστωσα οτι αμα ειναι να βγεις για καμια αποστολη πρεπει να κουβαλας πολυ ammo μαζι σου γιατι δεν πεφτουν ευκολα εχετε κανενα hint πως να χρησιμοποιω οσο πιο λιγο ammo γινετε ?

Link to comment
Share on other sites

To χρήμα είναι τα bottle caps, εγώ το κατάλαβα πολύ αργά :o, αλλά και πάλι την έβγαζα ψιλο-άνετα με τις σφαίρες.

Έβρισκα, δεν αγόραζα.

Το έβαλα ξανα προχθές το παιχνίδι για να παίξω το The Pitt και το Broken Steel μιας και λέει πολλά.

Link to comment
Share on other sites

To παιχνίδι είναι απλά έπος. Τερμάτισα και το Broken Steel προχτές το οποίο ήταν πολύ καλό.

Άντε με το καλό να φτάσουν και τα επόμενα DLC!!! Αυτό ειδικά με τους εξωγήινους έχει ενδιαφέρον μιας και υπάρχουν πολλά στοιχεία για αυτούς ήδη στο παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.