Jump to content



Μια γνωμη παρακαλω πριν κανω οτιδήποτε :)


altagir

Recommended Posts

Το προβλημα που αναφερω τωρα το εχω προαναφερει σε αλλο post ...μπορει να θηματε καποιος απο εσας.

Το PC οπως ειναι και δουλευει μια χαρα ξαφνικα παγωνει!!...ειναι απλος ανοιχτο αλλα σε ναρκη.Η οθονη μαυρη ή κολλημένη...

Αρχικα οπως μου ειπατε και εσεις σκεφτηκα reinstall drivers και latest edition μαλιστα...αλλα τπτ btw (καρτα 4870 ATI RADEON)

Επειτα νομιζα οτι δεν παιρνει καλο ρευμα και πηρα στεθεροποιητη για τα 220 ...αλλα και παλι συνεχιζει να το κανει...τσεκαρα τισ μπριζες αλλα παλι πιτσες!

Αρχιζω να πιστευω πραγμα που δεν θελω οτι η καρτα θελει αλλαγμα!αλλα προτου προχωρησω σε κατι τετοιο θελω να μου πειτε την γνωμη σας μηπως κανω κατι λαθος

εδω το λινκ του PC:

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.912050

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς το πιο πιθανό... να είναι αστοχία(αδυναμία παροχής ρεύματος) του τροφοδοτικού πόσα watt είναι?

αν μπορείς βγάλε την κάρτα σου και δοκίμασε την σε άλλο pc για να είσαι σίγουρος ότι δεν έχει πρόβλημα

ο ανεμιστήρας δουλεύει ?

πότε το κάνει σε idle η σε full χρήση ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.