Jump to content



Αγορα Dell Studio 17 (1735) απο Ιταλια


SlotKiller

Recommended Posts

Μιας και toshiba P300 γιοκ! ειμαι ετοιμος να αγορασω το studio 17.

Ψαχνοντας τιμες σε διαφορα site της dell σε κρατη μελη της ΕΕ (uk, it, es, fr, gr) διαπιστωσα οτι το ιταλικο site εχει τα πιο updated components (P8400 μονο εκει βρηκα). Επισης απο θεμα τιμης η ιταλια πραγματικα ειναι ΤΖΑΜΠΑ!

με 900€ παιρνεις P8400, 4gb/800mhz, 1x320gb, 1440x900 WLED, HD3650, intel 5100, bluetooth!

Αντιστοιχο μοντελο ουτε καταδιανεια στην ελλαδα... και αν πας στον Τ8100 θες 1500€ για να το παρεις απο εδω! αντε μου στο......:patsak:

Μιας και γνωστοι υπαρχουν ιταλια θελω να ρωτησω 2 πραγματακια:

1. Η εγγυηση της ιταλιας ισχυει στην ελλαδα?

2. Μπορουν να μου εκδοσουν τιμολογιο στο ονομα ελληνικης εταιριας?

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έτσι όμως η dell; διαφορετικά στην Αγγλία, στην Γερμανία /Ιταλία και άλλα στην Ελλάδα;; Δεν υπάρχει ενιαία πολιτική στα προιόντα που θα δώσουν;... Αφού έξω δεν τα φτιάχνουν όλα;;;

Link to comment
Share on other sites

Μιας και γνωστοι υπαρχουν ιταλια θελω να ρωτησω 2 πραγματακια:

1. Η εγγυηση της ιταλιας ισχυει στην ελλαδα?

2. Μπορουν να μου εκδοσουν τιμολογιο στο ονομα ελληνικης εταιριας?

Ευχαριστω!

2. Ναι, μπορεί. Αλλά χρειάζεται διαδικασία στην εφορία για ενδοκοινοτικές συναλλαγές.

Link to comment
Share on other sites

Δε μας πειραζουν αυτα! του κυκλου ειμαστε!

το θεμα ειναι αν θα εκδοσει η dell ιταλιας τιμολογιο για ελλαδα.... μαλλον οχι γιατι η παραδωση θα γινει στην ιταλια

και στην τελικη αν ζητησω κατι τετοιο θα μου πει παρ το απο ελλαδα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.