Jump to content



Από 17" CRT σε 20" TFT


A-L-I-V-E

Recommended Posts

Είμαι πραγματικά σε δίλλημα... :D Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας! Τώρα κόλλησα ανάμεσα στην Τ200 και την Τ220... :D Θα παω να τις δω από κοντά και αποφασίζω. Κάτι τελευταίο... η 4870 ανταποκρίνεται καλά στα παιχνίδια στα 1680x1050 ή γονατίζει; Δεν μιλάω για το crysis αλλά για τα "normal" παιχνίδια (cod4,5 - red alert 3 - farcry 2 κλπ...).

Και απο εμένα Τ220.

Όσο για την 4870, όλα τα τελευταία σε full και ultra γραφικά σε 1680*1050

Link to comment
Share on other sites

Και απο εμένα Τ220.

Όσο για την 4870, όλα τα τελευταία σε full και ultra γραφικά σε 1680*1050

Εντάξει με πείσατε... :p έφυγε η παραγγελία!!! :dance3::hehe:

Τ220 λοιπόν... πιστεύω ότι θα μείνω ικανοποιημένος. Στην τελική ΤΝ αγόρασα δεν περιμένω και πολλά... θα σας πω εντυπώσεις και θα ανεβάσω φωτογραφίες μόλις την παραλάβω. Σας ευχαριστώ όλους για το ενδιαφέρον και τις προτάσεις σας!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά έκανες. Όσο για το ΤΝ, για την καθημερινή χρήση που κάνουμε όλοι είναι μιά χαρά.

Τα άλλα panels είναι για πιό ειδικές χρήσεις. Μια χαρά βλέπουμε 4 άτομα δίπλα δίπλα ταινίες. Πόσοι να κάθονται δλδ?

Πήγαιντε σινεμά άν είστε πιό πολλοί.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά... δεν έχω λόγια να περιγράψω την Τ220... πραγματικά απίστευτη! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους σας για τις προτάσεις και συμβουλές! Είναι η καλύτερη αγορά που έχω κάνει τα τελευταία χρόνια!

Link to comment
Share on other sites

Για τον Phenom λες έτσι; Σαν αυτόν που έχω και εγώ; Γιατί μόνο στα 3; Μπορεί να πάει αρκετά παραπάνω, αλλά μου κάνει εντύπωση πως μπορεί να σε κόβει ένας τετραπύρηνος στα 3.0 GHz...

παει κι αλλο

εχω νερο,αλλα με κοβει μητρικη πιστευω

780G:(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.