Jump to content



πότε ανοιγουν? ΟεΟ


Amadeus7

Recommended Posts

λοιπόν πρίν από 2 εβδομάδες έκανα μία αίτηση για ιντερνεετ conn-x 1mbps, μου είχανε πεί όμως τότε πως στην περιοχή μου δεν υπάρουν διαθέσιμες pstn πόρτες και πως δέν ήξεραν πότε θα ανοίξουν. πρίν 3 μέρες πήγα πάλι και ρώτησα μήπως ξέρουν πότε θα ανοίξουν αλλα ακόμη και ο προ'ι'στάμενος δεν ήξερε. θα μπορύσε κάποιος να μου πεί πώς μπορώ να δώ το πότε μπορεί να ανοίξουν οι πόρτες? ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

αμα δεν το ξερει ο προϊσταμενος στο γραφειο της otenet εμεις τι παραπανω ελπιζεις να ξερουμε?

προ'ι'στάμενος είναι, και επειδή ζούμε στην ελλάδα δε θα μου φαινοταν καθόλου περίεργο να μπορούσε να το δεί με 1-2 κλικ στο pc του αλλα να μου είπε πώς δε ξέρει γιατί βαριόταν..

Link to comment
Share on other sites

δεν απαιτώ τίποτα. μία ερώτηση έκανα. σε περίπτωση που κάποιος ήξερε και μπορούσε να μου πεί ας μου έλεγε. αν δεν μπορείς να με βοηθήσεις οκ. δεν είσαι υποχρεομένος να απαντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν γινομαι παραλογος που απαντησα ετσι σε προηγουμενα ποστ.....

αλλα θα μου κανει εντυπωση να μην ξερει το τοπικο καταστημα οτε ημερομηνια διαθεσης νεων θεσεων στο dslam και να ξερει γρηγοροτερα καποιος εδω μεσα.

Link to comment
Share on other sites

αμα δεν το ξερει ο προϊσταμενος στο γραφειο της otenet εμεις τι παραπανω ελπιζεις να ξερουμε?
δεν μου απαντησες ομως εμεις τι θεση κατεχουμε στην ιεραρχια της οτενετ και περιμενεις απαντησεις εδω μεσα?
αν δεν μπορείς να με βοηθήσεις οκ. δεν είσαι υποχρεομένος να απαντήσεις.
δεν ξερω αν γινομαι παραλογος που απαντησα ετσι σε προηγουμενα ποστ.....

Γίνεσαι Γιώργη, αφού δεν μπορείς να εξυπηρετήσεις σε κάτι, ο τρόπος σου δεν βοηθάει τον φίλο καθόλου :)

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν πρίν από 2 εβδομάδες έκανα μία αίτηση για ιντερνεετ conn-x 1mbps, μου είχανε πεί όμως τότε πως στην περιοχή μου δεν υπάρουν διαθέσιμες pstn πόρτες και πως δέν ήξεραν πότε θα ανοίξουν. πρίν 3 μέρες πήγα πάλι και ρώτησα μήπως ξέρουν πότε θα ανοίξουν αλλα ακόμη και ο προ'ι'στάμενος δεν ήξερε. θα μπορύσε κάποιος να μου πεί πώς μπορώ να δώ το πότε μπορεί να ανοίξουν οι πόρτες? ευχαριστώ

Βρες αν μπορείς σε ποιο κέντρο είσαι ακριβώς, να ρωτήσω αν πρόκειται να γίνει σύντομα ανανάθμιση.

(Γενικά πάντως πριν από μήνα μην το περιμένεις...)

Link to comment
Share on other sites

Βρες αν μπορείς σε ποιο κέντρο είσαι ακριβώς, να ρωτήσω αν πρόκειται να γίνει σύντομα ανανάθμιση.

(Γενικά πάντως πριν από μήνα μην το περιμένεις...)

σου στέλνω μήνυμα με το όνομα του κέντρου

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.