Jump to content


ΠΛΑΙΣΙΟ STOCK HOUSE 3870x2


Delijohn

Recommended Posts

Asus EAH3870 X2 1GB

Κωδικός Stock House: 1073249

Περιορισμένο Απόθεμα

Τιμή Stock House : 89,40 €

Όποιος είναι τυχερός και μένει κοντά κι έχει και τα χρήματα πρόχειρα... νομίζω πως είναι τρομερή ευκαιρία!

Link to comment
Share on other sites

σε αφθονία θα έλεγα :hehe:

μην κοιτάζεται το site, είναι απίθανο να δείτε κάτι εκεί και να πάτε stock και να υπάρχει! Αλήθεια, γιατί υπάρχει link για το stock house? Χρειάζεται? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

μου αρεσει που βγαινουν μερικοι και κατηγορουν τα παιδια απο το multirama που ειναι ok.τι να πουμε με τους μονοφαγαδες -γερολαδαδες του πλαισιου που τα καβατζωνουν για μεταπωληση η για την γιαγια τους:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ γκρίνια ρε γμτ, δεν είναι να μιλάς τελικά.

Δεν κάνεις προσφορές -> "Γιατί δεν κάνετε προσφορές; Γιατί δε μας λέτε;"

Κάνεις προσφορές -> "Θα τα πάρουν οι εργαζόμενοι και οι κολλητοί τους!"

#whine

Link to comment
Share on other sites

Να θέσω ένα απλό ερώτημα....(και δεν δουλεύω στο πλαίσιο,οποιος θέλει του στέλνω σε pm που βρίσκομαι)

Αν δουλευατε εσεις στο plaisio stock house και ερχότανε μια 8800ultra 30€ - 8800gts 18€ - 2900xt 6€ - 3850 256mb 12€ - 3870 40€ θα τις παίρνατε για πάρτυ σας ή θα τις αφήνατε????

Και δεν γίνεται μόνο στο πλαίσιο.Σε όλα τα μαγαζιά τα προϊόντα απο rma πρώτα ερωτάτε το προσωπικό μήπως τα θέλει και μετά δίνονται σε πελάτες.

Ευχαριστώ πολύ και καλή σας μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Αν δουλευατε εσεις στο plaisio stock house και ερχότανε μια 8800ultra 30€ - 8800gts 18€ - 2900xt 6€ - 3850 256mb 12€ - 3870 40€ θα τις παίρνατε για πάρτυ σας ή θα τις αφήνατε????

δεν είναι μια και 2 οι κάρτες. Και στην τελική, ας μην τα βάζουν στο site. Ντόρο μια φορά δεν κάνουν πλέον, είναι δυσφήμιση.

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα μαγαζιά τα προϊόντα απο rma πρώτα ερωτάτε το προσωπικό μήπως τα θέλει και μετά δίνονται σε πελάτες.

τότε να ανεβαίνει στο site ότι έχει μέινει (και αν έχει μείνει) μετά το -λογικό με τέτοιες τιμές- ντού των υπαλλήλων. Ούτε αυτό σου κάνει?

Link to comment
Share on other sites

+1 .το για παρτυ τους πλεον δεν ισχυει.μιλαμε οτι τα ατομακια βγαζουν κανονικο μεροκαματακι απο την μεταπωληση παρεμποριο που εχουν στησει.οποιος εχει ριξει καμοια ματια σε αλλα forums με αγοροπωλησιες ξερει τι ενοω:)

Link to comment
Share on other sites

Όσο υπηρετούσα τη μαμά πατρίδα στο Μενίδι για 5 μήνες, πέρισυ τέτοια περίοδο, περνούσα από το stock house συχνά πυκνά γιατί ήταν στο δρόμο για το σπίτι μου. Θα σας πρότεινα γενικώς να μη χάνετε τον ύπνο σας, ούτε το χρόνο σας με το συγκεκριμένο μαγαζί. Κυρίως κράχτης είναι για το απέναντι κανονικό κατάστημα, δεν ξέρω τι γίνονται τα 'καλά' κομμάτια αλλά εγώ δε πέτυχα και τίποτα εξαιρετικό. Φτηνές μητρικές, ηχεία, κουτάκια και μερικά ασύρματα για πειράματα έχω αγοράσει κατά καιρούς, ποτέ δε μου έκατσε 'καλή' κάρτα γραφικών ή μητρική.

just me 2kr

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.