Jump to content



Δωρεάν λειτουργικό για φοιτητές,ισχύει?Ε ΝΑΙ ΙΣΧΥΕΙ!!!!


crio

Recommended Posts

στείλε mail στο NOC (Network operations center) του πανεπιστημίου σου και ρώτα τους. Καλό θα είναι να διευκρινήσεις εξ αρχής σε ποια σχολή είσαι και αν είσαι προπτυχιακός ή όχι

πίστεψέ με αν στείλω στο NOC ξέρουν ακριβώς ποιος είμαι :) είμαστε καινούρια σχολή και ελάχιστοι

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Μια ερώτηση για το msdn. Κατέβασα τα vista business απο το site της microsoft και πήγα να το γράψω με το imgburn σε dvd από το iso που κατέβασα αλλά όταν ανοίγω το DVD από τον Υπολογιστή μου έχει μέσα ένα Read me αρχείο που λέει "This disc contains a "UDF" file system and requires an operating system that supports the ISO-13346 "UDF" file system specification." Το έχω γράψει λάθος; Πώς να το γράψω το iso στο DVD για να κάνω format το pc;

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για το msdn. Κατέβασα τα vista business απο το site της microsoft και πήγα να το γράψω με το imgburn σε dvd από το iso που κατέβασα αλλά όταν ανοίγω το DVD από τον Υπολογιστή μου έχει μέσα ένα Read me αρχείο που λέει "This disc contains a "UDF" file system and requires an operating system that supports the ISO-13346 "UDF" file system specification." Το έχω γράψει λάθος; Πώς να το γράψω το iso στο DVD για να κάνω format το pc;

Κλικ μι

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.