Jump to content



Δωρεάν λειτουργικό για φοιτητές,ισχύει?Ε ΝΑΙ ΙΣΧΥΕΙ!!!!


crio

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

η σχολη σου εχει καποιο συγκεκριμενο site και μεσω του msdn δικαιουσαι λογισμικο απο την ms.

μαθε το site και τον κωδικο που χρειαζεται. πχ εμας ο κωδικος ειναι αυτος που εχουμε για το web mail της σχολης.

επισης μπορεις να κατεβασεις το λογισμικο στο πισι σου, μεσω ενος ειδικου προγραμματος και να το ''καψεις'' σε δισκακι. Η αλλιως να το παρεις ετοιμο σε δισκακι απο την σχολη σου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε ποιά ιδρύματα είναι μέλη στο πρόγραμμα αυτό της ms;

EΜΠ είμαι και δεν έχω δει κάτι σε κάποια σελίδα στο internet που να λέει κάτι σχετικά με δωρεάν λειτουργικό........

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε ποιά ιδρύματα είναι μέλη στο πρόγραμμα αυτό της ms;

EΜΠ είμαι και δεν έχω δει κάτι σε κάποια σελίδα στο internet που να λέει κάτι σχετικά με δωρεάν λειτουργικό........

Σε μας παντως (ελεκτρολογους) τα αναλαμβανει ολα η βιβλιοθηκη των ηλεκτρολογων (οχι η κεντρικη). Πας εκει, παρραγγελνεις οτι θες απο software, και πας εκει μετα απο κανα 2 μερες με οσα αγραφα παρρειγγειλες, δινεις τα αγραφα και παιρνεις τα γραμμενα :) απλα λογικα αυτο γινεται μονο για μας. οποτε αν εισαι σε αλλο τμημα πρεπει να μαθεις για το τμημα σου.

Link to comment
Share on other sites

Σε μας παντως (ελεκτρολογους) τα αναλαμβανει ολα η βιβλιοθηκη των ηλεκτρολογων (οχι η κεντρικη). Πας εκει, παρραγγελνεις οτι θες απο software, και πας εκει μετα απο κανα 2 μερες με οσα αγραφα παρρειγγειλες, δινεις τα αγραφα και παιρνεις τα γραμμενα :) απλα λογικα αυτο γινεται μονο για μας. οποτε αν εισαι σε αλλο τμημα πρεπει να μαθεις για το τμημα σου.

Στους ναυπηγούς είμαι, ευχαριστώ για την απάντηση θα ρωτήσω άμα είναι την γραμματεία, ίσως ξέρουν.Να υποθέσω πως τα πάντα έχουν κωδικούς και γενικώς είναι νόμιμα έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Ρωτας καποιον υπευθυνο στη σχολη σου. Αν η σχολη σου παιρνει μερος σε αυτο το προγραμμα τοτε δικαιουσαι αρκετα καλουδια. Εγω εχω παρει 2 xp, και απ οτι ειχα δει ειχε καποια εκδοση vista και 2003 και κατι αλλα προγραμματα.

Link to comment
Share on other sites

Εντόπισα το εξής.

Για το πανεπηστήμιο αθηνών μπαίνετε εδώ διαλέγετε προϊόν (εγώ κατεβάζω windows server 08) μετά κάνετε verify .Διαλέγετε χώρα και σχολή και μετά εγώ ζητά κωδικό.Έβαλα αυτόν του My-studies (προσωπικός) και άρχιστε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.