Jump to content



Αξιόπιστο συνεργείο TOYOTA Θεσσαλονίκη


GdamprXP

Recommended Posts

Ξέρετε κανένα εξουσιοδοτημένο και σοβαρό συνεργείο στην Θεσσαλονίκη ? Που τα πάτε εσεις τα αυτοκίνητα σας ? Έχω απελπιστεί.. μακάρι να ήταν σαν Η/Υ να το έκανα μόνος μου :flag::flag::suicide:

Link to comment
Share on other sites

Και γω για αλλαγη ρουλεμαν παω...σε Corolla του 2000. Συνολικα ποσο σου βγηκε? Φανταζομαι μεταχειρισμενο πηρες? Γυρω στα 200-250 μου ζητανε εργατικα.

Ισως να πας στην Toyota Αξιος αλλα σιγουρα θα βαρανε εκει...

Link to comment
Share on other sites

στην ΤΟΥΟΤΑ ΠΟΛΙΣ πηγα και δεν εβαλα ματαχειρισμένο γιατι μου ειπαν πως ολα τα ΤΟΥΟΤΑ εχουν προβλημα στα ρουλεμαν σασμαν και μόνο τα καινούργια είναι βελτιομένα και δε χαλάνε (αυτα που μου βάλανε). Ολα 490 € εβγαιναν και μου κιανανε μια εκπτωση και έδωσα 400. Χρηστουγενιατικο δωρο

Link to comment
Share on other sites

Πόλις Αξιός ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΔΟΣ, ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΚΤΕΟ εκει πηγαινω και για service το yaris μου, ρουλεμάν στο σασμάν αλλά ήταν μέσα στην εγγύηση και επί της ευκαιρίας άλλαξα και δίσκο πλατό είναι άψογοι όλοι τους εκεί μέσα και οργανωμένοι. Πλήρωσα 200€ το δίσκο πλατό και μόνο τις βαλβολινες 40€.

Link to comment
Share on other sites

Εγω δυστηχως το πειρα μεταχ/σμενο και ειναι απο ιταλια corolla 2004 και ηταν εκτος εγγύησης και εδωσα 400 . Τα εργατικα πανω απο 300  απο αυτα τα 400. Καλη η ΤΟΥΟΤΑ ΠΟΛΙΣ αλλα αν μου βγάλει και κανενα αλλο προβλημα τα λευτα είναι πολλά. 2 ρουλεμάν άλαξα και βαλβολίνες μου άλαξαν. Εκανε ενα τακ τακ σαν κατι να ειχε σκαλωσει στη ροδα αλλα μονο οταν πατούσα γκαζι

Link to comment
Share on other sites

κοίτα το ξέρω πως για αντιπροσωπία είναι καλή η τιμή το θέμα είναι όμως να την αποφύγω και να πάω σε κάποιον εξίσου καλό που εφόσον δεν είναι αντιπροσωπία θα είναι πιο φτηνός. Π.χ. ένα παλικάρι λίγο πιο κάτω από το σπίτι μου είπε ότι θα το κάνει με 100 ευρώ. Αν ξέρω ότι όντος είναι κάλος και θα το κάνει γιατί να πάω στην αντιπροσωπία? Αυτό ψάχνω να βρω

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.