Jump to content



CoolerMaster Haf 932 Black τι λεει?


Kostas007

Recommended Posts

http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1152130&THIKIMEGETHOS=Full+ATX&category=69977695&catalog=20

λεω να το τσιμπησω επειδη το armor jr παραειναι μικρο για τα γουστα μου

ειδα οτι εχει θεση για ψυγειο 2πλο η 3πλο:happy2:

το εχει κανεις?

πηγα σημερα να το δω απο κοντα στο πλαισιο αλλα δεν υπηρχε:TD:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

multi xtreme σίγουρα υπάρχει demo. Καλό τώρα δεν μπορώ να σου πω, είναι ανάλογα το γούστο. Εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει Α) γιατί δεν μου αρέσει το σουλούπι του Β) γιατί είναι διάτρητο. Το εσωτερικό του πάντως είναι πολύ δυνατό: 2 Χ 25άρηδες fans που δεν ακούγονται και το κόψιμο στο ύψος του cpu για αλλαγή backplate δίχως βγάλσιμο της cpu είναι δύο δυνατά του χαρακτηριστικά

Link to comment
Share on other sites

ειναι ισως το καλυτερο που υπαρχει απο πλευρας χαμηλων θερμοκρασιων,χωρους εχει,και extras.το μονο που με χαλαει ειναι η εμφανιση:fie:

ναι ειναι λιγο ωμο εμφανισιακα

αλλα πρεπει επιτελους να ξεκοτσαρω το ψυγειο απο τη πλατη του αλλου:dance3:

κατι αντιστοιχο στην ιδια και μικροτερη τιμη δε βρηκα:computer:

Link to comment
Share on other sites

multi xtreme σίγουρα υπάρχει demo.

Έχουμε 5 (εκτός αν έφυγε κι άλλο από τις 5 που έφυγα), γενικά φεύγουν σαν τρελά, είναι τρελό Value for Money...

Καλό τώρα δεν μπορώ να σου πω, είναι ανάλογα το γούστο. Εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει Α) γιατί δεν μου αρέσει το σουλούπι του Β) γιατί είναι διάτρητο. Το εσωτερικό του πάντως είναι πολύ δυνατό: 2 Χ 25άρηδες fans που δεν ακούγονται και το κόψιμο στο ύψος του cpu για αλλαγή backplate δίχως βγάλσιμο της cpu είναι δύο δυνατά του χαρακτηριστικά

A) Απλά είναι industrial, πολλοί το λατρεύουν, άλλοι το μισούν. Εγώ το φαντάζομαι σε Post Apocalyptic Mod (Fallout/STALKER) και απλά σπέρνει :D

B) Πρόβλημα όντως, θες τουλάχιστον φίλτρα από A/C για τη σκόνη.

C) 3 x 22 cm Fans, 1 x 14 cm Fan ;)

Link to comment
Share on other sites

κι αλλο μαζεμα?τα χω περασει ολα απο πισω!

και με το ζορι κλεινει το δεξι παραθυροφυλλο!

τα υπολοιπα τα πατηκωσα κατω

το κουτι ειναι πολυ βαρυ?εχεις βαλει φιλτρα για τη σκονη στους ανεμιστηρες?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.