Jump to content


Νεα Συνδεση...Internet


paoktothebone

Recommended Posts

Xαιρετω ξανα το forum!Hρ8ε η στιγμη που εχω τελειωσει με ολες τις υποχρεωσεις τις μετακομισης και αρχιζω να ψαχνομαι με το internet.Θα παω να μεινω στο ρετζικι της 8εσσαλονικης.(Δημος Πευκων).Θα ηθελα να ξερω αν υπαρχει κοντα στο σπιτι μου dslam και αν θα εχω καλες ταχυτητες με μια 24αρα συνδεση...Δηλαδη που 8α κλειδωνω στο περιπου αν θα εχω αποσυνδεσεις και τα λοιπα...Πρεπει να απευθηνθω στο κα8ενα ISP ξεχωριστα με αυτες τις ερωτησεις...Εχει καποιος καμια παρομοια εμπειρια και μπορει να με συμβουλεψει?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ναι ε?Και γω πως 8α το ψαξω ομως?Υπαρχει καποιος τροπος?Ξερω τι παιζει στο περιπου με τους ISP γιατι πριν κανω την 24αρα εδω στην τουμπα μου λεγαν οτι 8α κλειδωνω στα 18-20 και τα λοιπα πραγμα που προφανως δν αλη8ευει...

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πρότεινα να πέρναγες μια βόλτα από adslgr.com και να δεις τι παίζεται στην περιοχή σου.

Κανείς δεν μπορεί να σου εγγυηθεί τίποτα. Είναι αρκετοί παράγοντες που παίζουν ρόλο για μια "καλή" σύνδεση.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.