Jump to content



Χάλια ταχύτητες με Forthnet (QQ Tank included)


greekfragma

Recommended Posts

Κυριακάτικα το σερφάρισμα είναι αδύνατο με εξωτερικό.......αν και απο ταχύτητα πιάνω τέρματα τα ping έχουν πάει ξανά στο θεό.

http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=247779&page=35

Link to comment
Share on other sites

Ξύπνησα πριν 1 ώρα από το χθεσινό ξενύχτι.......να μην τσεκάρω κανα mail και τα bookmark μου πριν πάω για μεσημεριανό και μετά βγω για καφέ?............την προτροπή βγες για καφέ Κυριακή είναι δεν καταλαβαίνω που κολλάει.......

μήπως να κανονίζω καφέ τις ώρες που δεν δουλεύει η ρημάδα η forthnet?:nono:

Link to comment
Share on other sites

να το ξαναπώ........σηκώνομαι κυριακή πρωί να δω τα mail μου και τα bookmark μου.....καμια ωρίτσα ζήτημα.......μετά πάω για μεσημεριανό και λίγο αργότερα πάω για απογευματινό κυριακάτικο καφέ.......

για ποιο λόγο να εκνευρίζομαι κυριακή πρωί ? ραντεβού με τα προβλήματα της φορθνετ έχω?

εκτός εάν θεωρείς σωστό να προσαρμοστεί ο καθένας μας για το ποιά ώρα της ημέρας θα αφιερώσει στο internet ανάλογα με το πότε ο κάθε provider δεν έχει προβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

omg ρε Γιώργο (φράγμα). Το θέμα είναι για τη HOL, τι σκούζεις (και εδώ:p) για την φόρθνετ; Κάνε ένα θέμα και σκούξε όσο θές. Πάρε και το τανκ και χώσε όσο θες.

●█〓██▄▄▄▄▄▄ ●●●●>>>>QQ QQ QQ QQ QQ QQ QQ QQ QQ

▄▅██████▅▄▃

████████████

◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙

Υ.Γ. Σου δημιούργησα το θέμα δωρεάν, την επόμενη φορά πάει 20 € το θέμα:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.