Jump to content



T-Wireless Force or Logitech Rumblepad 2


d|smal

T-Wireless Force or Logitech Rumblepad 2  

16 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Το gamepad του 360 ειναι αθλιο, τουλαχιστον το ασυρματο που εχω παρει εγω.

Το ενσυρματο δεν ξερω αν ειναι καλυτερο. Αλλα και παλι ιδιο σταυρο θα εχουν, που ειναι για πεταμα.

Το καλυτερο gamepad ever, ειναι αυτο του PS2. Εχω παρει και ανταπτορα και παιζω στο pc με τετοιο.

Οτι αλλο ειναι κατα πολυ υποδεεστερο. Εχω δοκιμασει πααααρα πολλα.

Kοντα, αλλα οχι τοσο καλο, ειναι το Logitech PC RUMBLE II που εχει καλη τιμη και ειναι και ασυρματο.

Link to comment
Share on other sites

Το καλυτερο gamepad ever, ειναι αυτο του PS2. Εχω παρει και ανταπτορα και παιζω στο pc με τετοιο.

Σωστος...κ γω ετσι παιζω...αλλα αυτον τον ανταπτορα δεν μπορεις να τον βρεις παντου(η κανω λαθος?)...

Link to comment
Share on other sites

Σωστος...κ γω ετσι παιζω...αλλα αυτον τον ανταπτορα δεν μπορεις να τον βρεις παντου(η κανω λαθος?)...

Eιναι πολυ ζορικος για να βρεις.

Ειχα παρει τον πρωτο μου απο Καρφουρ (!), αλλα μετα δεν εφερνε αλλους.

Ειχα κατεβει στουρναρη για να βρω μετα, ενδεχομενως να βρεις και στο skroutz κανεναν.

Link to comment
Share on other sites

Bρηκα εναν εδω:

http://www.ebw.gr/store/Default.aspx?tabid=144&productid=3133&language=el-GR

Μοιαζει πολυ με αυτον που εχω, το μονο κακο ειναι οτι αναγνωριζονται και οι 2 θυρες ως gamepads, και ας εχεις μονο ενα πανω, σε μερικα παιχνιδια δημιουργει καποια προβληματακια.

Link to comment
Share on other sites

Ο σταυρος ειναι ενα θεμα σχετικο για τον οποιοδηποτε . Αρκετα χρονια με ps1 + ps2 gamepad παντως δεν ειδα την τοση αρνητικη διαφορα στου 360.

Kαι επαναλαμβανω πολλα games ( racing η μη ) θελουν τις σκανδαλες μπροστα αναλογικες για γκαζ φρενο κλπ . Γιαυτο και το gamepad του ps3 εχει αναλογικες πλεον. :)

Link to comment
Share on other sites

Kοντα, αλλα οχι τοσο καλο, ειναι το Logitech PC RUMBLE II που εχει καλη τιμη και ειναι και ασυρματο.

Πολύ καλό σε αίσθηση, σχεδιαστικά ίδιο με του PS (άρα πάνω κάτω ξέρεις πως είναι), καλό Software για παραμετροποίηση σε παιχνίδια και ασύρματο με πολύ καλή εμβέλεια. Μονόδρομος (αν τα χρήματα του δεν σου είναι πολλά).

Link to comment
Share on other sites

Βασικα σχεδον κανενα ( συγχρονο ) game πλεον δεν παιζεται με σταυρο.... Στο gta4 ας πουμε με τον σταυρο αλλαζεις σταθμους και ρουχα η ενεργοποιεις το κινητο , στο crysis αλλαζεις το fire rate και οπλο... 2ndary λειτουργιες δλδ.... Και εγω απο το 97-98 που εβγαλε η σονυ το πρωτο analog-dualshock http://en.wikipedia.org/wiki/DualShock ακομη και το pro-evo-2 analog το ειχα συνηθισει . Με τον σταυρο κανα street fighter alpha3 η κανενα αλλο mame .

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό σε αίσθηση, σχεδιαστικά ίδιο με του PS (άρα πάνω κάτω ξέρεις πως είναι), καλό Software για παραμετροποίηση σε παιχνίδια και ασύρματο με πολύ καλή εμβέλεια. Μονόδρομος (αν τα χρήματα του δεν σου είναι πολλά).

Με 29Ε που εχει στo multirama και 28Ε στο πλαισιο πριν το βγαλει απο την σελιδα του δεν πιστευω οτι ειναι ακριβο και δεν αξιζει να συζηταμε για κατι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.