Jump to content



Δίλημα για επιλογή case


GeoKor

Recommended Posts

Θα ήθελα μια βοήθεια !!!!!

Θέλω να φτιάξω ένα καινούργιο PC και εκεί που είχα αποφασίσει να πάρω το coolermaster haf 932 πλέον δεν μπορώ να το βρώ πουθενά!!:angry:

Και έτσι λέω να πάρω το cosmos s.

Έχετε να προτείνετε κάτι αλλό?

Link to comment
Share on other sites

Το Haf το περιμένω τουλάχιστον 20 μέρες. Απελπίστικα το cosmos s υπάρχει τώρα και μπορώ να το βρω και είμαι ψημένος να το πάρω! βέβαια είναι αρκετά ακριβότερω αλλά πιστεύω οτι αξίζει τα λεφτά του.

Link to comment
Share on other sites

E όχι και το Armor :bad:

Πιστεύω οτι εγώ θα έκανα υπομονή μέχρι κάποιος να φέρει ένα απο τα δύο.

Υποκειμενικά πολύ κακό το armor και άσχημο.

Edit Πάρε το αξίζει, ευτυχής κάτοχος του, βέβαια έχει προτεραιότητα την ψύξη και όχι την ησυχία σε σχέση με το απλό cosmos ,αναλόγως ποιά είναι η δική σου.

Link to comment
Share on other sites

E όχι και το Armor :bad:

Πιστεύω οτι εγώ θα έκανα υπομονή μέχρι κάποιος να φέρει ένα απο τα δύο.

Υποκειμενικά πολύ κακό το armor και άσχημο.

Αυτο πηγα να πω...

Εγω λεω να πας σε cosmos s ειναι αρκετά καλο(εχει και έτοιμη θεση για 3ο ψυγείο αν σου χρειαστεί)...:T:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο πηγα να πω...

Εγω λεω να πας σε cosmos s ειναι αρκετά καλο(εχει και έτοιμη θεση για 3ο ψυγείο αν σου χρειαστεί)...:T:

Τώρα για ψυγείο δεν νομίζω να βάλω προς το παρόν αλλά και σαν case είανι αρκετά συμπαθητικό:)

Και όσο και να το έχω ψάξει δεν έχω βρει κάτι που να μου κάνει.

Μάλλον για αυτό θα προχωρήσω:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.