Jump to content



Μητρική On Fire


Kokolikos

Recommended Posts

που λέτε laboboys εχτές..εκεί που έλιωνα στο Warhammer....κάνει ένα kaboum :rip:και σβήνουν όλα..:drool:

ύστερα από ψάξιμο βρέθηκε ο πυρήνας του σκανδάλου:hmm:.....ένας πυκνωτής στο άνω άκρο της μητρικής ακριβώς δίπλα στην υποδοχή της SATA...ύστερα από check στα υπόλοιπα μέρη..τα οποία δουλεύουν όλα (100%)πάμε full :crazy_pilot:για αλλαγή...βέβαια σκέφτηκα να άλλαζα και τις μνήμες σε ddr3 ή μήπως τσου:?:το σύστημα είναι αυτό που βλέπεται στην υπογραφή....

Link to comment
Share on other sites

ΕVGA και έσκασε... και την είχα για καλή ποιότητα αλλά θα μου πεις τυχαίο είναι.

Μη μπλέκεις με DDR3 κάνε τη δουλειά σου γιατί δε νομίζω ότι είχες στο μυαλό σου

αναβαθμιση...αν είχες ναι ευκαιρία είναι...

Link to comment
Share on other sites

Είδα την επικεφαλίδα που έγραφες motherboard on fire κια χρησιμοποίησα τους στίχους του πασίγνωστου τραγουδιου the roof is on fire λίιιιγο αλλαγμένους. Σόρρυ αλήθεια αν σε πείραξε :sorry:. Ξέρω κι εγώ πως είναι αυτά τα πράγματα αλήθεια. Δεν πειράζει όμως rma...:secret:...:dirol:

Link to comment
Share on other sites

Είδα την επικεφαλίδα που έγραφες motherboard on fire κια χρησιμοποίησα τους στίχους του πασίγνωστου τραγουδιου the roof is on fire λίιιιγο αλλαγμένους. Σόρρυ αλήθεια αν σε πείραξε :sorry:. Ξέρω κι εγώ πως είναι αυτά τα πράγματα αλήθεια. Δεν πειράζει όμως rma...:secret:...:dirol:

:giveup::giveup::coax::coax:

Δε με πείραξε καθόλου ρε συ....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.