Jump to content



Γνώμες για μητρική + επεξεργαστή για SLI GΤΧ 285 ή CF 4870x2


MV040

Recommended Posts

ωριστε τον μπερδεψατε τον ανθρωπο με τα flightsim , quad SLI 295GTX .....

@MV040 παρε μια καρτα και βλεπεις.....δεν χρειαζεται SLI/CF......

το flightsim ειναι ειδική περιπτωση...

εκτος αν θελεις να παιζεις flightsim με όλα στο τερμα....

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακο παρε 295 GTX και τελος, για 2 χρονια θα εισαι ΑΡΧΟΝΤΑΣ sebastian speaking!

ΟΚ sebastian κατάλαβα :) ξέρω και την ιστορία με το καταφύγιο :)

έκανες όμως μεγάλη αλλαγή από 4850 CF στην 295 GTX :) αλλά

το σκέφτομαι κι εγω...

Link to comment
Share on other sites

295 και απο μενα την εβαλα προσφατα απο μια 280 που ειχα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος απλα βαλε vista64 για να μην εχεις προβληματα

ήδη vista64 εχω (λόγω των 8 Gb μνήμη)... λέω να πάρω την EVGA 780i αν πάρω την 295. τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

στο μελλον μετα απο 2 χρονια λεμε, μιας και η καρτα εχει πολυ ψωμι ακομα! Εγω για να πω πως την χρησιμοποιω στο μεγιστο αναγκαζομαι σε 1920χ1200 να βαζω χ8ΑΑ περα απο το χ16AF. Η καρτα ειναι γαιδουρι δεν καταλαβαινει λεμε τιποταα.... Στο μελλον θα την πουλησεις και θα παρεις μια καινουρια καρτα!

SLI φιλαρακο μονο σε χ58 αξιζει , σε οτιδηποτε αλλο mobo ξεχασετο!

Link to comment
Share on other sites

στο μελλον μετα απο 2 χρονια λεμε, μιας και η καρτα εχει πολυ ψωμι ακομα! Εγω για να πω πως την χρησιμοποιω στο μεγιστο αναγκαζομαι σε 1920χ1200 να βαζω χ8ΑΑ περα απο το χ16AF. Η καρτα ειναι γαιδουρι δεν καταλαβαινει λεμε τιποταα.... Στο μελλον θα την πουλησεις και θα παρεις μια καινουρια καρτα!

SLI φιλαρακο μονο σε χ58 αξιζει , σε οτιδηποτε αλλο mobo ξεχασετο!

συμφωνω απολυτα ουτε καν να χωσεις λεφτα για 780ι

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.