Jump to content



RAMPAGE EXTREME II - BLOODRAGE- MSI ECLIPSE PLUS


BUSBAS

Recommended Posts

τι bugs αντιμετωπισες με rampage???? εγω με 1001 bios κανενα προβλημα και ο busbas oc εχει στο μυαλο του

Δεν μπορώ να παίξω καλά τις μνήμες, μια φορά μου είχε κολλήσει το ποστεράκι, χαμηλό bclk σε σχέση με άλλες μητρικές, τα 2 πρώτα pci δεν μου παίζουν καλά με μια ΗD2400Pro που έχω...Αυτά όλο και κάποια άλλα θα βρω στην πορεία...

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να παίξω καλά τις μνήμες, μια φορά μου είχε κολλήσει το ποστεράκι, χαμηλό bclk σε σχέση με άλλες μητρικές, τα 2 πρώτα pci δεν μου παίζουν καλά με μια ΗD2400Pro που έχω...Αυτά όλο και κάποια άλλα θα βρω στην πορεία...

1 μπορει να φταινε οι μνημες ποστερακι? ,bclk που σταματας?cf/sli δεν εχω δοκιμασει ακομα παντως δοκιμασε 1001 bios μηπως και στρωσει

Link to comment
Share on other sites

1 μπορει να φταινε οι μνημες ποστερακι? ,bclk που σταματας?cf/sli δεν εχω δοκιμασει ακομα παντως δοκιμασε 1001 bios μηπως και στρωσει

Mπα τίποτα...Τα ίδια...Βclk 211 σταματλαω με το ζόρι...Μάπα κομμάτι μου έκατσε....:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.