Jump to content



ALL in one , τηλεφωνία και internet


PGM

Recommended Posts

δεν παύει να είναι νταβατζιλίκι...

που λίγοι θα το σκεφτούν αν είναι δυσαρετημένοι.

Όσα χρόνια δουλεύω, πάντα χρειάζομαι λιγότερο χρόνο να λύσω κάτι από αυτόν που το συναρμολόγησα.

Δεν είναι απατεώνας αυτός που ζητάει 20 € επί πλέον στα 50;

Μαζί σας κι εγώ, κατ' εμέ είναι ένα "προστιμάκι" που σου χώνουν για το ότι φεύγεις. ;)

Μήπως μιλάτε για το τέλος αποσύνδεσης πριν την λήξη του συμβολαίου με την εταιρία?

Όχι Κώστα, κάποιοι φορείς σου χρεώνουν ένα "τέλος αποσύνδεσης" αν φύγεις από το δίκτυο τους.

Πχ η Hol χρεώνει 69 τον πρώτο χρόνο, κάτι λιγότερο τον 2ο, κάτι λιγότερο τον 3ο και μετά δωρεάν. Κάπως έτσι παίζουν και η Forthnet, NetOne και δεν ξέρω κι εγώ ποιος άλλος.

Link to comment
Share on other sites

Στη περιοχή αυτή παίζει πάρα πολύ καλά ο ΟΤΕ, δίχως προβλήματα. Αλλά να θες κάτι εναλλακτικό, πας σε hol, ή netone! Οι άλλες το τραβάνε πάρα πολύ μέχρι να στο ενεργοποιήσουν. Οι forthnet σε 2 γείτονες στην ίδια πολυκατοικία, έκανε πάνω από 3.5 μήνες!

Link to comment
Share on other sites

Στη περιοχή αυτή παίζει πάρα πολύ καλά ο ΟΤΕ, δίχως προβλήματα. Αλλά να θες κάτι εναλλακτικό, πας σε hol, ή netone! Οι άλλες το τραβάνε πάρα πολύ μέχρι να στο ενεργοποιήσουν. Οι forthnet σε 2 γείτονες στην ίδια πολυκατοικία, έκανε πάνω από 3.5 μήνες!

πλέον όμως δεν είναι υποχρεωμένοι να μην αργήσουν?

κάτι άκουσα για πρόστιμα επειδή καθυστερούσαν να ενεργοποιηθούν και άφηναν κοσμάκη χωρίς ίντερνετ..:...:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.