Jump to content



ΥΔΡΟΨΥΞΗ


firekiller

Recommended Posts

Για σας.'Εχω το cpu Q6600,την Asus striker extreme και μια 8600gt 512mb.Θα'θελα να φτιάξω ένα σύστημα υδρόψυξης

για τα παραπάνω ωστε να μπαίνει στο κουτί μου(έξω ή μέσα)κουτί:Turbo-X Middle ATX PL05A-BK.Ξεκίνησα το o/c πριν ένα χρόνο στα 13 μου.Έτσι αποφάσησα να έχω την μέγιστη δυνατή ψύξη για το pc μου,αφου θέλω μεγαλήτερα αποτελέσματα o/c.Ευχαριστώ.:pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

Mισο,στα ποσα τρεχουν οι μνημες σου?Γιατι αμα ειναι στα 800 να ξερεις τα 3.6+ δεν θα τα δεις ουτε στα ονειρα σου.

Παει παει..

Και οι χειροτερες 800αρες πανε 850-870 με λιγα πειραματα

Και εγω λεω οπως και τα παιδια απο πανω να τα δωσεις και να παρεις μια καρτουλα..

Και μια Thermalright 120 extreme για να ψυξεις τον cpu σου σωστα...Ετσι θα εισαι 2πλα κερδισμενος..:man_in_love:

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς είναι G0,έχω την Thermalright true black 120 extreme,έχω 800mhz μνήμες εδιαφέρομαι κυριός για υδρόψυξη στον cpu και στην mobo......:hehe:Α επείσης θα'θελα να τον πάω όσο γίνεται πιστεύω να βγάλω καλά αποτελέσματα με την Asus striker extreme.....Έτσι δεν είναι???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.