Jump to content



Paintstar's Latest Mod


ManosRK

Recommended Posts

Είθισται ο εκάστοτε "μάστορας" να βάζει την μόντα του και να την παρουσιάζει στο σχετικό thread.

Όμως μιας και το συγκεκριμένο φτιάχτηκε για μένα από τον χρήστη Paintstar και είναι στην κατοχή μου εδώ και περίπου ένα μήνα

μετά από τέσσερις μήνες δουλειάς σκέφτηκα να το παρουσιάσω εγώ να το δείτε κι εσείς και έτσι να του πω ευχαριστώ για άλλη μια φορά.

Πάνω μέρος

000_0179.jpg

Πλαϊνό

000_0153.jpg

Hope you like it! :)

P.S. ΔΕΝ είμαι φωτογράφος :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαροστω παιδια:clap:

Εξαιρετικη δουλεια.:agree:

Τα σχεδια ειναι απλα βαψιμο ή καποιο υλικο?

Οσο για τα σχεδια τωρα...

Το πλαινο ειναι απλο παραθυρο απο plexy με χαραγμενη την κοπελα και τον φωτισμο..

Το πανω μερος,κοπηκε ολοκληρο οπως μπορειτε να δειτε.Εχει μπει ενα κομματι φυμε plexy,απο κατω το σχεδιο με τις

φλογες πανω σε κοκκινο plexy (σε αυτο το σημειο βρισκονται και τα uv led) το οποιο απο την κατω του πλευρα ειναι βαμμενο με φωσφωριζε πορτοκαλι σπρευ,και τελος κατω απο οοολα αυτα βρισκεται ενα κομματι διαφανο plexy το οποιο εχει χαραχτει στο σχεδιο των φλογων ωστε να δινει αυτο το πιο 'ρευστο΄ αποτελεσμα..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.