Jump to content



Antivirus


panzaxa

Recommended Posts

Παιδια καλημερα σας να ρωτησω κατι εχω ενα hp μινι λαπτοπ και θελω να περασω ενα αντιβαριους αλλα .....δεν εχει drive cd τι να κανω πως να το περασω ?? ευχαρηστω εκ των πρωτερων

Link to comment
Share on other sites

Ε καλα και συ 2,30 η ωρα και θες να το γραψω και σωστα ?????:jump::jump::hang2: απλως ημουνα εδω μεσα διαβαζα και μου ειρθε να ρωτησω αυριο το πρωι θα μου το φερουν ευχαρηστω παντως ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ...ΕΓΡΑΦΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΣΩΣΤΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΑΤΙ ΤΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ :giveup: και δεν εχω εξωτερικο cd γιαυτο και ψαχνομονα

Link to comment
Share on other sites

Θυμήθηκα τους Stratovarius μόλις διάβασα το θέμα :o

Όλα τα antivirus μπορείς να τα κατεβάσει στον υπολογιστή σου από την επίσημη ιστοσελίδα τους και κατά την εγκατάσταση να χρησιμοποιήσεις το "κλειδί" που υπόθέτω έχεις ήδη από το σιντί, αφού θες να το περάσεις...

Link to comment
Share on other sites

Έχεις σκεφτεί να δοκιμάσεις linux? Νομίζω σε ένα μηχάνημα που το μονο που κάνει είναι mp3/ταινίες/internet είναι η κατάλληλη επιλογή ξενοιάζεις και από ιούς...δεν είναι ένα ακόμα spam για linux, αλλα νομίζω είναι το καταλληλότερο για αυτές τις δουλειές.

Πάντως για windows στηρίζω NOD32 :neo:

Link to comment
Share on other sites

Free antivir ψηφίζω και γω. Μου άφησε καλύτερες εντυπώσεις από το AVG. Αν πάλι θες να πληρώσεις, avira premium security suite θα έβαζα. Είναι μάλλον η κορυφαία επιλογή αυτή την περίοδο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.