Jump to content



Αγορα Εκτυπωτη


Dr.Paneas

Recommended Posts

Μετα απο 5 χρόνια που άντεξε ένα σαράβολο πολυμηχάνημο των 50 Ευρώ, σκέφτομαι οτι πρέπει να πάρω έναν καλό εκτυπωτή. Αν έχετε κάτι κατά νου, επειδή είμαι τελείως άσχετος από την συγκεκριμένη αγορά, πείτε τις προτάσεις σας :)

Θα ήθελα μία λύση που να μείνει όσο το δυνατόν περισσότερο. Τώρα, προφανώς, δεν είμαι σε θεση να δωσω 300 ή 200 Ευρώ για εκτυπωτή. Κάντε τις προτάσεις σας και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 5 χρόνια που άντεξε ένα σαράβολο πολυμηχάνημο των 50 Ευρώ, σκέφτομαι οτι πρέπει να πάρω έναν καλό εκτυπωτή. Αν έχετε κάτι κατά νου, επειδή είμαι τελείως άσχετος από την συγκεκριμένη αγορά, πείτε τις προτάσεις σας :)

Θα ήθελα μία λύση που να μείνει όσο το δυνατόν περισσότερο. Τώρα, προφανώς, δεν είμαι σε θεση να δωσω 300 ή 200 Ευρώ για εκτυπωτή. Κάντε τις προτάσεις σας και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.