Jump to content



Vodafone need help...


jpcupra

Recommended Posts

νομίζω δε χρειάζεται να έχεις γνωστό σε εταιρία. Μια αίτηση θέλει. Αν πας σε κατάστημα Βόϊδαφον (ή ακόμη καλύτερα/πιο σίγουρα, πάρε στα κεντρικά) και ρωτήσεις για το θέμα, θα σε πουν

Link to comment
Share on other sites

ο υπαλληλος δε μπορει να κανει κατι.Δε θα μπορει να δει τις εισερχομενες κλησεις κλπ..

Το μονο που πιστευω μπορουν να δουν , ειναι απο ποια κεραια χρησιμοποιουν τα κινητα για να πραγματοποιηθει μια κληση.Αυτο ωστε να δουμε περιπου σε ποια περιοχη πεφτει κοντα

Ειχα μια γνωστη μου στη vodafone και παλιοτερα ειχαμε κανει συζητηση περι αυτου και γιαυτο στα λεω.Μπορει να μη τα θυμαμαι καλα.Αλλα τωρα πρεπει να εφυγε και εχουμμε να μιλησουμε και καιρο.

παντως αυτο που ξερω ειναι οτι σιγουρα χρειαζεσαι παρεμβαση εισαγγελεα για να ελεγξουν τις εισερχομενες κλησεις και να γινει αναγνωριση κακοβουλων κλησεων.

Link to comment
Share on other sites

ο υπαλληλος δε μπορει να κανει κατι.Δε θα μπορει να δει τις εισερχομενες κλησεις κλπ..

Το μονο που πιστευω μπορουν να δουν , ειναι απο ποια κεραια χρησιμοποιουν τα κινητα για να πραγματοποιηθει μια κληση.Αυτο ωστε να δουμε περιπου σε ποια περιοχη πεφτει κοντα

Ειχα μια γνωστη μου στη vodafone και παλιοτερα ειχαμε κανει συζητηση περι αυτου και γιαυτο στα λεω.Μπορει να μη τα θυμαμαι καλα.Αλλα τωρα πρεπει να εφυγε και εχουμμε να μιλησουμε και καιρο.

παντως αυτο που ξερω ειναι οτι σιγουρα χρειαζεσαι παρεμβαση εισαγγελεα για να ελεγξουν τις εισερχομενες κλησεις και να γινει αναγνωριση κακοβουλων κλησεων.

Σωστός.

Και αν δεν είναι σοβαρό θέμα, χλωμό να πάρεις την επιθυμιτή απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Άμα είναι απλές φάρσες δύσκολα μπορείς να κάνεις κάτι.

Άμα είναι απειλές κλπ., μπορείς μέσω εισαγγελέα να κάνεις άρση του τηλεφωνικού απορρήτου και να βρεις ποιος παίρνει.

Link to comment
Share on other sites

ειναι απειλες και εχω το νουμερο....

τον παιρνω αλλα το εχει κλειστο....

ενα ονομα και ενα επωνυμο θελω....

τπτ αλλο...

Είτε με εισαγγελέα είτε αν είσαι τυχερός ( και αυτός εξίσου βλάκας:haha: ) τον παίρνεις τηλέφωνο από άλλο νούμερο σε ανύποπτο χρόνο και του το παίζεις τάχα μου από τον Γερμανό ή τον Κωτσόβολο ή δεν ξέρω και γω τι ότι κέρδισε κάποιο δώρο σε κλήρωση :D

Το ονοματεπώνυμο σας κύριε, περιοχή ? Τ.Κ. ? :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Αφού έχεις το τηλέφωνο απόκλεισε το και τέλος. Σίγουρα είναι καρτοτηλέφωνο και δεν θα βρεις άκρη.

πως θα γινει αυτο ;

edit : οπως τα λεει ο FLO....μονο με εισαγγελεα για αναγνωριση.

Επισης μπορεις να παρεις την vodafone και να σου πουν αν ειναι καρτοκινητο η συνδεση.Στην κοσμοτε το ειχα κανει

Link to comment
Share on other sites

Αφού έχεις το τηλέφωνο απόκλεισε το και τέλος. Σίγουρα είναι καρτοτηλέφωνο και δεν θα βρεις άκρη.

To αυτο . . Με τόσα καρτοκινητα ανώνυμα που τα παιρνεις και στο περίπτερο δύσκολα να βγει ακρη . Στην χειρότερη απολες αλλαζει εναν αριθμο η μάνα σου ( εφοσον δεν το εχει καιρο το νουμερο και ειναι ευκολο να το αλλάξει )

Link to comment
Share on other sites

λογω αυτης της ανωνυμιας νομιζω ειχε ακουστει οτι για να αγορασουμε καποιο καρτοκινητο (νουμερο) πρεπει να εχουμε και ταυτοτητα και να αφησουμε στοιχεια κλπ.

εστω και απο περιπτερο.το ειχα ακουσει οτι ειχε γινει θεμα στις ειδησεις

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν μπορείς να βγάλεις άκρη πάντως απο Vodafone ή μέσω Αστυνομίας, τέτοιες πληροφορίες μπορείς να πάρεις με το αζημίωτο βέβαια προσλαβάνοντας έναν ιδιωτικο ντετεκτιβ... Εχω προσωπική εμπειρία

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.