Jump to content



που μπορώ να βρω ένα case για 2 τροφοδοτικά;


Vaggos

Recommended Posts

Εχω ενα τετοιο της chieftec.. (εχει φαει αρκετη μοντα,χοντρη λαμαρινα, υψος κοντα 62-63 ποντους..)

Δες στα (παλια) προϊοντα της εταιρειας μπας και υπαρχει κατι....

Αλλα στην τελικη εισαι σιγουρος οτι χρειαζεσαι 2 τροφοδοτικα (αντι για ενα μεγαλο)???

και εγω 2 ειχα βαλει, αλλα καποιες στιγμες δεν δουλευαν οπως επρεπε και το γυρισα σε 1

Link to comment
Share on other sites

Αν θες 2 τροφοδοτικα γιατι δεν κοιτας σε κατι πιο συγχρονο???

Κανα HAF,κανα Lian Li???

Οσα εχουν επιλογη για πανω η κατω τοποθετηση τροφοδοτικου δεν σ κανουν??

Βαζεις και στα 2!!!:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Το Antec P190 το είδα μόνο στα 400 ευρώ, έχει και δύο τροφοδοτικά μαζί πέραν του κουτιού. Το πρώτο που σκέφτηκα ήταν το παλιό Stacker, αλλά έχει εξαντληθεί από παντού πια. Με τα νέα κουτιά έχω χάσει λίγο επαφή, αλλά το HAF που είπε ο φίλος πιο πάνω μου φαίνεται καλή λύση :)

Link to comment
Share on other sites

Το Antec P190 το είδα μόνο στα 400 ευρώ, έχει και δύο τροφοδοτικά μαζί πέραν του κουτιού. Το πρώτο που σκέφτηκα ήταν το παλιό Stacker, αλλά έχει εξαντληθεί από παντού πια. Με τα νέα κουτιά έχω χάσει λίγο επαφή, αλλά το HAF που είπε ο φίλος πιο πάνω μου φαίνεται καλή λύση :)

Φιλε πιστευω οτι το HAF ειναι οτι χρειαζεσαι.Οχι επειδη το εχω εγω αλλα επειδη μαλλον ειναι τ φθηνοτερο (120κατι ευρω) full tower αυτη τ στιγμη και επισης ποιοτικοτατο.Το μονο θα εχεις να βγαλεις τον ανεμιστηρα της οροφης για να μπει το πανω τροφοδοτικο.Κατα τα αλλα θα εισαι αρχοντας!!!Cable management απιστευτο!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.