Jump to content


E4300 @3ghz and more...


nick-firestorm

Recommended Posts

NoLuck NoDsl :(

OSX οταν λες σε default? ναι στα 800fsb μπενει Normal.

333χ9 το ειχα ομως για 1 μερα ολοκληρη, και την επομενη μ αρχισε τις μλκιες.

Τωρα παθαινει κατι φλασιες, και καποιες φορες ποσταρει στα 266x9. Την επομενη μερα ομως με τπτ...:hang2::hang2::hang2:

Link to comment
Share on other sites

Βασικα δε βγαζεις κανα screeny του bios να δούμε τι παίζει;

Και αν σου είναι εύκολο βγάλε cpu μνήμες κάρτες και την μπαταρία και βγάλε και το καλώδιο ρευματος της μητρικής και άστο κανα 15ο έτσι. Μετά βάλτα όλα πάνω και δοκίμασε ξανά να σηκώσεις.

είναι ΠΟΛΥ κουφό στα 200 να είσαι οκ και στα 201 να μην ξεκινάει. κάτι παίζει. έχεις παρατηρήσει μην έσκασε κανας πυκνωτής απο τη mobo?

μια g33m-ds2r που έχω είναι η μόνη μητρική που ήξερα οτι θα δουλέυει. 4 asus με έχουν βγάλει τρελό και νόμιζα οτι μία έχει καεί η vga, μία ο cpu αλλά τελικά η giga πάντα άναβε.... α ρε giga. έχει ανέβει πολύ στα μάτια μου. Τη θεωρώ κατα πολύ πιο plug & play απο asus, dfi Κλπ...

Link to comment
Share on other sites

και ΠΑΛΙ... NOLUCK Nodsl...

πυκνωτες perfect condition...

τα βγαλα ολα κ τα ξαναβαλα...

ΤΙΠΟΤΑ

200 λειτουργει, 201 δεν λειτουργει ... ετσι ξερα χωρις να αλλαξω κατι αλλο...

αν ειναι δυνατον :hang2::hang2::hang2::hang2::hang2:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ακρη δεν εβγαλα ακομα.

ξερει κανεις κατι τελικα;

επισημαινω: εχω δοκιμασει ΤΑ ΠΑΝΤΑ (clear cmos , failsafe, ολα τα bios, memtest, orthos κλπ κλπ)

το προβλημα ειναι απλο:

στα 200fsb παιζει, στα 201 ΔΕΝ.

H E L P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.