Jump to content



Παραγγελια Delta fans απο checkmate


chaotic1416003342

Recommended Posts

Χαχα 3000rpm; Μιλάμε για τουλάχιστον διπλάσια :hehe:

Γιώργο οι Koolance είναι το επόμενο βήμα από τυος delta...

Δεν ξέρω αν υπάρχει 12αρης με 6000rpm ...λογικα θα είδες(άκουσες) 9αρη.(αν είδες μονο τα rpm)

Αυτοί που βγάζουν 220cfm γυρίζουν στις 4600rpm.(δεν ξέρω για ποιο "γρηγορο") (πχ)...

Σε server και για benching κυρίως η χρήση τους..αν και οι "μικροι" (140cfm) ίσως γίνουν αθόρυβοι σε κάποιο ροοστάτη, αρκει να τους σηκώνει σαν watt.(προφανώς δεν θα τους αγοράσετε για να τους έχετε μόνιμα αθόρυβα αλλά για να bencharete οποτε θελήσετε.)Προφανώς για να τους εχετε μόνιμα στο αθόρυβο είναι λίγο υπερβολική η αγορά τους.

edit ...για 2 ποστ πιο κατω.

μαιστα...δεν τον ήξερα αυτον είχα μείνει στους πιο αργούς.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

...και σύ Αγ.Δημήτρη είσαι???Οπότε περιμένουμε μέχρι Τρίτη..Για 20-25€ έχεις 1 από μένα stadar..θα πω και σε ένα φίλο .Αν θέλει θα σου πώ να τα κάνουμε 2..Θα ξέρω μέχρι αύριο..Πάντως 1 για μένα stadar.

Link to comment
Share on other sites

Eλάτε ρε αλάνια...αφού όλοι θέλετε μία τουρμπίνα κατα βάθος..ορίστε η ευκαιρία..Θόρυβος τουρμπίνας...Φυσάει και πολύ αέρα...Και γενικά είναι κουκλάκια fan.

Άντε άλλους 4-5 θέλουμε να κάνουμε την παραγγελία...

Link to comment
Share on other sites

Άμα μέχρι την Δευτέρα τελικά δεν μαζευτούμε πάρε τηλ. και ρώτα στο περίπου....πες για 10 κομμάται π.χ...αν η τιμή είναι καλή τότε ίσως αρκετοί πάρουμε και 2ο....μόνο 12άαρηδες έχει;....θέλω και έναν 8άρη αν έχει:D

Link to comment
Share on other sites

wtf?????Τί είναι αυτά??Σίγουρα τα βγάλανε από jet...Πάντως για τα 12άρια delta με 250cfm λογικά θα μαζευτούμε άμα κάνουν 20-25..Απλά να ρωτήσει κάποιος να μας πεί stadar τιμούλα για να ξέρουμε...Από που είπαμε θα τα πάρουμε??Έλα παιδιά να μαζευόμαστε...άλλους 2-3 και έκλεισε η δεκάδα..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.