Jump to content



άμα πουλήσω...?


dunkel_Stern

Recommended Posts

έκατσα σε Mac OS πριν από κάνα δίμηνο και λόγω μεγάλης ενασχόλησης με ubuntu μπορούσα να περιηγηθώ σχετικά άνετα.

η αίσθηση που δίνουν είνια μοναδική και δεν έχουν τίποτα να ζηλέψουν από τα windows.

βέβαια για κανένα λόγο δεν θα έδινα 2χ χρήματα τουλάχιστον για ένα pc..

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έλεος... η διαφήμιση είναι η δουλειά μου, ένα από τα πρώτα πράγματα που μαθαίνεις στον χορό τις διαφήμισης είναι η αναλογια προϊόντος k διαφήμισης

όταν κάτι αξίζει 90% θέλει 10% διαφήμιση ισα ισα να υπάρχει, σε κάποιες περιπτώσεις δεν θέλει k καθόλου διαφήμιση. κάτι που αξίζει 50% θέλει 60% διαφήμιση αλλα όταν κάτι έχει 80% διαφήμιση (βλέπε mac).. κάτι τρέχει.

οποιον σοβαρό designer ρωτήσεις p.x. διά το design των mac η απάντηση είναι απλή "normal" tpt παραπάνω tpt λιγότερο αλλα τα mac είναι 40% προϊόν k 80% διαφήμιση...

...k σε πληροφορώ πως αντικειμενικά τα windows δεν έχουν να ζηλέψουν πολλά από τα mac...

τα ουμπούντου δεν έχουν να ζηλέψουν πολλά από mac...

..απλά είναι άλλο λειτουργικό-(πλατφόρμα).

εγώ όσο δούλεψα σε mac (mac-προ/iMac) δεν εντυπωσιάστηκα k ξενέρωσα.

P.S. k η (((αίσθηση))) εμενα δεν μου λέει tpt, "διφιμηση" παράγω, δεν δουλεύει πάνω μου η omi διαφήμιση

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.