Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Ωραίο, να βολεύεσαι και με τη φούστα :hehe:

Aαα να χαθεις σαχλέ! Ειναι 100% αντρικό εργαλείο ρα, μάλλον είδες μόνο το άσπρο το γυναικείο στη φωτό :p

KTM_Life_Cross_Damen_anthrazit_white_red_2013.jpg

είσαι σίγουρος ρε συ;από όλα αυτά που είδες, αυτό σου άρεσε;

άβυσσος :p

Εχω πρόβλημα? Να πάω να κοιταχτώ? :p

Αυτο μου άρεσε περισσότερο, οχι οτι τα αλλα δεν μου άρεσαν.

Λιγο για το λάσχτιχό του έχω ενδοιασμούς αλλά μπορούμε να βάλουμε και ποιο μεγάλο είπε ο καλλιτέχνης.

Έγινε επεξεργασία από Samael
Link to comment
Share on other sites

Εχω πρόβλημα? Να πάω να κοιταχτώ? :p

Αυτο μου άρεσε περισσότερο, οχι οτι τα αλλα δεν μου άρεσαν.

Λιγο για το λάσχτιχό του έχω ενδοιασμούς αλλά μπορούμε να βάλουμε και ποιο μεγάλο είπε ο καλλιτέχνης.

αυτό πάντως αγαπητέ,ούτε την πρώτη λακκούβα δεν θα βγάλει.θα πάρεις την ανάρτηση στο χέρι στα πρώτα μέτρα

για χαλαρές βόλτες σε άσφαλτο και κανένα περιστασιακό χωματόδρομο,οκ

Link to comment
Share on other sites

τα 63mm του πιρουνιού είναι υπερβολή;πόσο νομίζεις θέλει για να τερματίσει;

αν στην εξίσωση βάλεις και την κινητική ενεργεία,1.2 στην τρίτη βαθειά λακκούβα,η ανάρτηση θα φτάσει στον λαιμό

Link to comment
Share on other sites

μόνο κλείδωμα βλέπω εγώ,στην εταιρία λέει και για προφόρτιση(δεν καταλαβαίνω έτσι όπως το γράφει αν έχει ή απλά υπάρχει το καπάκι)

http://www.srsuntour-cycling.com/customGates/scripts/download.php?filename=explosions2012%2FSF13NEX-P-MLO-700C-50%2663.PDF

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα θα ειναι και οι ροδες..Αν εχει οργανο πες του να τις κανει ακτινολογηση για περισσοτερα κιλα.(που δεν νομιζω να συντρεχει και λογος)

Στη χειροτερη θα χρειαστεις ακτινολογηση στις πρωτες κατσικοβολτες..αλλιως αρκετα αργοτερα.Μη περιμενεις να διπλωσουν δλδ..:p

Link to comment
Share on other sites

Στο Γωγο πήγα, απέναντι από το Πλαίσιο. Ξέρεις αν έχει?

Σήμερα δε το πρόλαβα ανοιχτό οπότε Τετάρτη παραγγέλνω επισήμως.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Στο Γωγο πήγα, απέναντι από το Πλαίσιο. Ξέρεις αν έχει?

Σήμερα δε το πρόλαβα ανοιχτό οπότε Τετάρτη παραγγέλνω επισήμως.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Δεν ξερω αν εχει..

...κατι τετοιο εννοω παντως για να εχεις μια ιδεα παραπανω..

www.cyclingnews.com news and analysis

Το θεωρω περιττο παντως .

Oπως ειπα και πριν ..στη χειροτερη να χρειαστεις ακτινολογηση νωριτερα απο οτι περιμενες-φανταζεσαι..

Link to comment
Share on other sites

Α ωραία η βόλτα με τον ΓιαγκΤ.. κι έτσι για την ιστορία ανεβηκα και κατέβηκα το Αιγάλεω με το hybrid και δεν έκανε ούτε κιχ. Οκ δεν είχα το ιδανικό λάστιχο αλλα μια χαρά το βγαλε. Αν βρω και mini USB καλώδιο θα ανέβασω τη διαδρομή :p

Link to comment
Share on other sites

Το Izalco έρχεται την Παρασκευή/Σάββατο.

Οι τροχοί και τα ρούχα από Γερμανία ακόμα να έρθουν όμως. Μέχρι το πρωί το δέμα εμφανιζόταν μόνο στο track and trace του ΕΛΤΑ courier ως "ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS" (15 μέρες αφού έφυγε από Γερμανία)! Μίλησα με 3 άτομα στο τηλέφωνο, ο ένας μου λέει θα ψάξω και θα σε πάρω τηλέφωνο, δεν πήρε ποτέ. Η άλλη μου λέει δεν ξέρω που είναι πάρτε στα κεντρικά. Στα κεντρικά μου κάνουν δεν είναι δικό μας πάρτε στα ΕΛΤΑ... Μετά από λίγο εμφανίστηκε στο track and trace των ΕΛΤΑ ως "Κ.ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Αποστολή Συσκευασίας". Τώρα το βλέπω και στο ΕΛΤΑ Courier ως "ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ".

Τελικά θα παραλάβω από ΕΛΤΑ ή ΕΛΤΑ courier???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.