Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

στις εξετάσεις για το δίπλωμα αυτοκινήτου πόσες είναι οι ερωτήσεις στα γραπτά (πόσες πρέπει να απαντήσεις) ?

και πιος μπορεί να μου βρει ένα βιντεακι με ένα nissan skyline 900+ άλογα στην κύπρο αν θυμάμαι καλά

edit ok το βρήκα το βιντεακι

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Πούλησες αμάξι, μετανάστευεσες κλπ :D

Δεν κρατήθηκα έπρεπε να κάνω ηλίθιο σχόλιο!

λαθος θυμοσαστε :p

εδωσα για αποσυρση το αμαξι γιατι δουλευα για να το συντηρω..δεν πηγαινε αλλο.Αν και το εχω πει στον εαυτο μου.Οταν και αν βρω χρημα και χρονο θα ξανα τιμησω μια A75

edit: 30 ερωτησεις ειναι και 1 λαθος.Αν θυμαμαι και εγω καλα :hehe:

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σε 3-4 ωρες προλαβαινω να ανεβασω μοτερ σε παπι και να το ρυθμισω και γενικα να εισαι σε κατασταση να λειτουργησει κανονικα?το παπι θα ειναι ξυλωμενο απο πριν οποτε δεν θα χρειαζεται να κατεβασω το παλιο...με μηχανικο θα γινουν αυτα απλα ρωταω αν προλαβαινω γιατι θα μου φερουν το μοτερ κατα τις 1 αυριο και πρεπει να προλαβω πλοιο των 6.50...:dirol:

Link to comment
Share on other sites

Σε 3-4 ωρες προλαβαινω να ανεβασω μοτερ σε παπι και να το ρυθμισω και γενικα να εισαι σε κατασταση να λειτουργησει κανονικα?το παπι θα ειναι ξυλωμενο απο πριν οποτε δεν θα χρειαζεται να κατεβασω το παλιο...με μηχανικο θα γινουν αυτα απλα ρωταω αν προλαβαινω γιατι θα μου φερουν το μοτερ κατα τις 1 αυριο...

μεχρι εδω ημουν ετοιμος να σου απαντησω ναι

οταν διαβασα ομως το παρακατω αλλαξα αποψη

και πρεπει να προλαβω πλοιο των 6.50...:dirol:

Τον Μερφυ τον εχεις ακουστα?

ε, στα μηχανακια/συνεργειοδουλειες κτλ

- ειδικα οταν παιζει διορια και ακομα πιο ειδικα ταξιδι -

ΠΑΝΤΑ μα παντα λεμε, καποιος νομος του θα βρει εφαρμογη

ακομα και εαν δεν ειναι αμεσα συνδεδεμενος με το αντικειμενο καθ'αυτο

(πχ ξεχασμενα εισiτηρια, λαστιχο, τρακαρισμα, μπλοκο, κτλ)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι ειμαι ολιγον γκαντεμης και το φοβαμαι και εγω αλλα δεν μπορω να το παρω στο ταξιδι με σπασμενη 2α :hehe:

ναι το μοτερ θα ειναι ηδη δεμενο.απλα να το φορεσω στην μηχανη χρειαζεται.περιμενω εδω και 3 βδομαδες να το φερουν και ενω μου ειχαν πει τελη ιουνιου αρχες ιουλιου οποτε λεω προλαβαινω ανετα να το φτιαξω για να φυγω,μου λενε αργησαν να τα φερουν...και ενω σημερα το εστειλαν απο τρικαλα και λεω αντε να το παρω να το κανω το απογευμα μου λενε ελα αυριο απο 1 και μετα.και ηθελα να παρω το πλοια των 1.05 αλλα το βλεπω για το τελευταιο...

Link to comment
Share on other sites

2 βιδες ειναι να μπουν στης βασεις. Παροχη καυσιμου ηλεκτρικα κτλ.

Ρυθμιση καρμπυρατερ, το ρελαντι δλδ...

Το ρεκορ μας σε αγωνα ηταν να ανεβασουμε το μοτερ σε 4 λεπτα :hehe:

Αλλα οπως ειπε ο κοπριτης "οτι μπορει να παει στραβα, θα παει στραβα"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραια,με προετοιμαζετε ψυχολογικα για το τι θα αντιπετωπισω αυριο :hehe:

το βλεπω σε μιση ωρα να εχουμε βαλει το μοτερ και να ψαχνουμε αλλες 3 γιατι δεν δουλευει :hang2:

Link to comment
Share on other sites

Πηρα το μοτερ μετα απο πολυ κοπο...το πρωτο που μου κακοφανηκε ειναι οτι μου χρεωσαν το 23% φπα ενω το ειχα παραγγειλει με το παλιο και με προλαβε λογω δικης τους καθυστερησης.το ειπα βεβαια αλλα βιαζομουν και δεν το εκανα θεμα.το δευτερο ειναι οτι λεει οτι δεν εχει εγγυηση το μοτερ!!!ενω ο αλλος απο εκει που ειχα παρει το παπι που ειναι αντιπροσωπος μου ειχε οτι θα εχει κανονικα 2 χρονια κτλ.τι γινεται?

Έγινε επεξεργασία από Dant3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.