Jump to content



Περιεργο και αλυτο προβλημα


Dant3

Recommended Posts

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply

Ε αν το ξανακανει θα το τσεκαρω και αυτο!προς το παρον ολα καλα.αλλα αν εφταιγε το μονιτορ θα ανταποκρινοταν ο υπολογιστης.εδω κολλαγε και η μουσικη και ολα οχι μονο η εικονα.

Link to comment
Share on other sites

κάτι άκυρο xP ... δεν μου δίνεις και εμένα λίγα λεφτά... τι ***** ρε??? τα φυτρώνεις στον κήπο σου? δεν έκανε η μία ψύκτρα πήρε άλλη έτσι χύμα....έτσι απλά αλλάζει μητρική επεξεργαστή και τι άλλο άλλαξες δεν θυμάμαι...

Link to comment
Share on other sites

Ολα με ρμα τα αλλαξα.την ψυκτρα την πηγα πισω και απλα πληρωσα την διαφορα για την καινουργια που πηρα.το εχω ξανακανει στο πλαισιο για την ψυκτρα ενος φιλου μου που εβρισκε στον πλαινο του cosmos s.τον 9850 τον πηρα απο ενα φιλο.ανταλλαξα μια 4850 για τον 9850+20Ε αν θυμαμαι καλα.η οποια 4850 ειχα ερθει απο ρμα μιας 3870 που ειχε φαει φλασια το ανεμιστηρακι και δεν ανεβαινε πανω απο 27% ποτε.προβλημα στο bios ηταν βασικα...η 4870 ηρθε απο το ρμα της 2ης 3870 που ειχα(την ειχα αγορασει μεταχειρισμενη 50Ε).η μητρικη που εχω τωρα ηρθε απο ρμα της προηγουμενης γιατι τα ειχε παιξει και εκτος οτι το προβλημα με τα κολληματα λυθηκε,αν και για λιγο με την αλλαγη μητρικης,αυξηθηκε λιγο και η ταχυτητα μεταφορας απο τον ενα σκληρο στον αλλο(απο 4ΜΒ/δευτ.εχει παει στα 4,5ΜΒ/δευτ.:p).οπως βλεπεις χρημα δεν παιζει.προβληματικο υλικο παιζει!και ακομα μου σπαει τα νευρα αυτο το 4ΜΒ απο τον ενα σκληρο στον αλλο.για να μεταφερει 1 γιγα κανει μιση ωρα...:wall:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.