Jump to content



Έχει κανείς ακουστά το camber;


Jerry007

Recommended Posts

Ναι αγόρασα απο το κατάστημα την μητρική μου. Αν και παρουσιάζει πρόβλημα η μητρική μου για δεύτερή φορά.

Την πρώτη φόρα μόλις την είχα αγοράσει είχε ένα προβληματάκι με το bios αλλά και το επεξεργαστή(δεν το αναγνώριζε ως 8400). Μου το φτιάξανε αλλά το βίος άρχισε πάλι να μην φορτώνει(μετά απο 6 μήνες) και θα ξαναπάω σε καμιά 10αρια μέρες.

Δεν ξέρω αν το παρατήρησες αλλά είναι Θεσσαλονίκη. Εμένα με βόλεψε και για την τιμή αλλά και για τί ήταν κοντα στο σπίτι μου.

Link to comment
Share on other sites

Simo Asef..!:sarcastic:

Πήρα το κουτι μου, απλή παράδοση, απλά με βόλεψε και εμενα το θεσσαλονικη..

ευγενική η κυρία και γνώστης το τί πουλάει, γρηγορη και ολα καλα...αλλα θεσσαλονίκη.

Link to comment
Share on other sites

Πολλοί καλοί στη δουλειά τους,επιχείρηση εδώ και χρόνια και εκθέτει τα προιόντα της και στην infosystem.Δεν θα υπάρξει πρόβλημα και σαν πελάτης και των 2 καταστημάτων προτιμώ camber.To e-shop είναι να εύχεσαι να μην σου χαλάσει το προιόν που αγόρασες.

Link to comment
Share on other sites

δεν θυμαμαι ακροβώς αλλά από εκεί πρέπει να είχα αγοράσει το ipaq 514. πάντως στην τηλεφωνική συνομιλία που είχα μαζί τους (αυτή τη θυμαμαι 100% :p ) ήταν ευγενέστατοι και πολύ εξυπηρετικοί.

αν δεις ότι μαζί με τα όποια μεταφορικά σου βγαίνει καλύτερα από τα άλλα καταστήματα δεν βλέπω λόγο για να μην τους προτιμήσεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα τους δώ απο κοντά,απλά μου φάνηκε πολύ χαμηλή η τιμή.Τελικά βρήκα τι ήταν....

http://www.skroutz.gr/s/42804/Samsung-Syncmaster-T220HD-22%2522.html?keyphrase=Samsung+T220HD

Αυτη που βγάζει στην αναζήτηση είναι η απλή T220 χωρίς HDMI και tv tunner,έτσι δικαιολογείται η τιμή :bye:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.