Jump to content



Βοήθεια XCLIO 380


babooni75

Recommended Posts

Παιδια αγορασα το παρακατω κουτι απο το eshop.

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.700392\

το οποιο μου το εστειλαν χωρις τον μπροστινο ανεμηστιρα τον 250mm αυτοι επιμενουν οτι ισως να μην συμπεριλαμβανεται στην συσκευασια υπάρχει καποιο καταστημα στην Ελλαδα σε περιπτωση που δεν το αλλαξουν το κουτι να βρω εναν ανεμηστιρα 250 mm PLz Help

Link to comment
Share on other sites

Θέσεις Ανεμιστήρων: Ενσωματωμένοι: 1 x 250mm στο μπροστινό μέρος και 1 x 350mm στο πλαϊνό μέρος. 120mm στο πίσω μέρος

αφου το λεει στην περιγραφή ειναι υποχρεωμενοι να σου δωσουν πιστωτικο ή τα χρηματα σου πισω;)

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω φιλε μου και τους το επισημανα αλλα αρχισανε τα στειλε το να το εξετασουμε απο κοντα να δουμε ΑΝ μπορουμε να κανουμε κατι........και οσο να ναι φοβαμαι μην χασω τα χρηματα μου. Τους επισημανα επισης οτι μολης το παρελαβα και δεν εχουν περασει ουτε 10 λεπτα απο τοτε που τους πηρα τηλεφωνο

Link to comment
Share on other sites

Προχθες εγω τους ειχα παει το τροφοδοτικο μου χωρις κουτι και αυτοι αφου μου το αλλαξαν, το καινουργιο μου το εδωσαν χωρις κουτι!!!! Φυσικα οταν εκανα φασαρια τους ειπα οτι θα σας φερω το παλιο κουτι και καλωδια και θα παρω το καινουργιο οπως το εστειλε η εταιρια...πραγμα που έγινε αλλα άλλο ειναι το θεμα μας :p

Η λογικη του e-shop ειναι : <<Οτι μας φέρεις σου δίνουμε... Χαζοι είμαστε?>>

Θελω να πω οτι το κουτι που αγορασες μπορει να το ειχε παρει καποιος αλλος και να το επέστρεψε χωρις τον ανεμιστήρα και εσυ το αγόρασες για καινούργιο!!!:crazy:

Μήνυμα σε όλους: Απο e-chop ΟΥΤΕ ΒΙΔΕΣ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ισως και να εχετε δικαιο αλλα το κουτι ηρθε ετσι εγω επικοινωνισα μαζι τους μου ειπαν οτι θα περασουν να το παραλλαβουν γιατι δυστυχως ειμαι απο επαρχεια και θα το πανε στα κεντρικα στην Αθηνα προκειμενου να γινει αλλαγη ή πιστωση. Απο εκει και περα εγω εχω κρατησει αποδειξη και σειριακο αριθμο του κουτιου συσκευασιας και θα στειλω mail αν κατι παει στραβα εκτως απο γραμματεια καταναλλωτη και στο αντιστοιχο site της κατασκευαστριας εταιριας με το σειριακο αριθμο του κουτιου και απο που το αγορασα μπας και βγει καποια ακρη

Link to comment
Share on other sites

Προχθες εγω τους ειχα παει το τροφοδοτικο μου χωρις κουτι και αυτοι αφου μου το αλλαξαν, το καινουργιο μου το εδωσαν χωρις κουτι!!!! Φυσικα οταν εκανα φασαρια τους ειπα οτι θα σας φερω το παλιο κουτι και καλωδια και θα παρω το καινουργιο οπως το εστειλε η εταιρια...πραγμα που έγινε αλλα άλλο ειναι το θεμα μας :p

Η λογικη του e-shop ειναι : <<Οτι μας φέρεις σου δίνουμε... Χαζοι είμαστε?>>

Θελω να πω οτι το κουτι που αγορασες μπορει να το ειχε παρει καποιος αλλος και να το επέστρεψε χωρις τον ανεμιστήρα και εσυ το αγόρασες για καινούργιο!!!:crazy:

Μήνυμα σε όλους: Απο e-chop ΟΥΤΕ ΒΙΔΕΣ

κι εμενα ακριβως το ιδιο μου ειχαν κανει με ενα τροφοδοτικο που τους ειχα επιστρεψει! μου εδιναν καινουργιο αλλα στο κουτι του παλιου τροφοδοτικου! εκανα φασαρια και τους ειπα οτι αν δεν του ανοιξω εγω τη ζελατινα του δεν το περνω! κι ετσι μου εφεραν επιτελους σφραγισμενο! επομενως μην μασατε και αρχιστε το χωσιμο!

Link to comment
Share on other sites

ΟΙ ανθρωποι ειναι απιστευτοι το προιον το βγαλανε πλεον ως εξαντλημενο και μη διαθεσιμο για αγορα και η απαντηση τους ειναι οτι πρεπει να ελενξουν πρωτα το κουτι εαν ειναι οντως ετσι οπως τα λεω μπας και εαν ειμαι μεσα στο οριο των 7 ημερων για να δουνε αν μπορουν να μου δωσουν πιστωτικο υπολοιπο ισης αξιας.

Τελικα ο φιλος ο SirDiman εχει απολητο δικαιο σ οτι γραφει δυστυχως μπλεξαμε και να δουμε πως και αν θα ξεμπλεξουμε χωρις να χασουμε τα χρηματα μας

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.