Jump to content



Αγορά οθόνης!


Τζώρτζης

Recommended Posts

@Τζώρτζης

Έφτασε η οθόνη?Περιμένω εντυπώσεις γιατί με ενδιαφέρει και εμένα το συγκεκριμένο μοντέλο.

Επίσης ξέρεις αν στέλνουν ελλάδα αν δεν έχεις εταιρικό αφμ?

Link to comment
Share on other sites

Όχι είναι Βουδαπέστη σύμφωνα με τον εντοπισμό του δέματος, πιθανολογώ Παρασκευή θα έχει έρθει ή Σάββατο, ελπίζω διότι το διάβασμα έχει πέσει πίσω.

Στέλνουν κανονικά με ή χωρίς εταιρικό ΑΦΜ.

Μόλις έρθει θα γράψω εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη ήρθε σήμερα τελικά, χρειάστηκε ακριβώς 5 εργάσιμες.

Εντυπώσεις ιδιαίτερα θετικές, μόλις δουλέψω λίγο θα έχω πιο ολοκληρωμένη εικόνα.

Το μόνο αρνητικό είναι πως το βύσμα τροφοδοσίας είναι για 110v και δεν έχει αντάπτορα μέσα.

Έβγαλα μερικές φωτογραφίες

pict0975.th.jpgpict0976.th.jpgpict0977.th.jpgpict0978.th.jpgpict0979.th.jpgpict0980.th.jpgpict0982.th.jpgpict0987.th.jpgpict0988.th.jpgpict0989.th.jpgpict0993.th.jpgpict0994.th.jpg

Bonus!

pict0997.th.jpg

Και ένα video με τις γωνίες θέασης

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικη.

Μια χάρη αν σου είναι εύκολο,μπορείς να μετρήσεις το ελάχιστο ύψος της?Δηλαδή να είναι το panel χαμηλωμένο τελέιως.

Θέλω να σιγουρευτώ ότι χωράει στο γραφείο.(ξέρω,ότι διαστάσεις λένε και στο prad αλλά το έχω άγχος:p)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.