Jump to content



επιλογη τροφοδοτικου


5ous

Recommended Posts

Φίλε μου βλέπω στην υπογραφή σου και ups.

Δοκίμασες να δουλέψεις το enermax που σου έκανε τα ''περίεργα'' χωρίς το ups ;

Απλά στο αναφέρω σαν περίπτωση, γιατί κάποιοι συνδυασμοί τροφοδοτικών/ups είναι προβληματικοί.

Τώρα στο θέμα σου, εχω να σου πω πως δε μου ''γυάλισε'' κάποιο από αυτά που είσα στη σελίδα του e-shop. Μόνο τα enermax:sorry:

Ίσως και το PC-POWER-AND-COOLING-TURBO-COOL-860W. Διάβασε κανα review γι' αυτό προς jonnyguru μεριά ή περίμενε άποψη από κάποιον lab psu guru.

edit : δεν είχα δει το corsair. go for it!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

μαλλον παιδια παω για ενα ακομη Enermax Revolution το 3ο κατα σειρα αυτη την φορα στα 1250 W και

ο θεος βοηθος.Το τελευταιο μου εκαψε την καρτα γραφικων 4870χ2 και το board asus striker 2.ευτυχως ολα εχουν εγγυηση.

Παμε για 5970 , καινουργιο striker 2 και ενα νεο Enermax Revolution 1250.

Link to comment
Share on other sites

μαλλον παιδια παω για ενα ακομη Enermax Revolution το 3ο κατα σειρα αυτη την φορα στα 1250 W και

ο θεος βοηθος.Το τελευταιο μου εκαψε την καρτα γραφικων 4870χ2 και το board asus striker 2.ευτυχως ολα εχουν εγγυηση.

Παμε για 5970 , καινουργιο striker 2 και ενα νεο Enermax Revolution 1250.

Σου ευχόμαστε καλή τύχη . . . ! :)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια.τα εστειλα ολα και περιμενω να δω τι θα γινει.το board ok απο το πλαισιο το αλλαξαν και απο βδομαδα ερχετε ενα ολοκανουργιο.τωρα αυριο θα μαθω για τριτη φορα τι θα γινει απο το eshop με το enermax και την 4870χ2.λεω να παρω το 1250 και την 5970 και να πληρωσω την διαφορα .τωρα αν καει και το τριτο ενερμαξ ε τι να πω μετα !!! θα παρω οτι πιο φθηνο απο τροφοδοτικο υπαρχει.

Link to comment
Share on other sites

βασιλη ολα καλα μεχρι στιγμης με eshop τριτο τροφοδοτικο τους κανω επιστροφη στα καπακια και κανενα προβλημα μεσα σε 1 μηνα !!! :D

Στο pc σου ? Αφου εχεις εσυ ρε το τερατακι ( CoolerMaster real pro 1250watt ):sick:

Link to comment
Share on other sites

βασιλη ολα καλα μεχρι στιγμης με eshop τριτο τροφοδοτικο τους κανω επιστροφη στα καπακια και κανενα προβλημα μεσα σε 1 μηνα !!! :D

Στο pc σου ? Αφου εχεις εσυ ρε το τερατακι ( CoolerMaster real pro 1250watt ):sick:

Γιαννη μπας και κάψει καμια cpu και μένα ρε συ και μου την αλλάξουνε :)

κατα τα αλλα όλα μια χαρα

(off τοπικ) θα περάσω απο το μαγαζί να σε δω καιρο έχουμε να τα πουμε :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.