Jump to content



ανοιγμα τροφοδοτικου laptop


Kostas007

Recommended Posts

Χαλασε το τροφοδοτικο του λαπτοπ,και μου το βγαλαν εκτος εγγυησης επειδη ηταν λιγο φθαρμενο το καλωδιο απο πατηματα καρεκλας,ειπα να το ανοιξω μεσα να δω μπας και εχει καει η ασφαλεια μονο.

αλλα δε μπορω να καταφερω να το ανοιξω με τιποτα...:TD:

καμια ιδεα?

παρακαλω οχι βαρβαρες λυσεις με βαριοπουλες,μεγγενες,tnt κτλ...:look:

image124v.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λογικα ειναι κολλημενο κουμπωτο, αν σου εχει τυχη πουθενα?μη φανταστεις οτι ειναι κ τσιμεντο, προσεκτικα αν το κοψεις στην εγκοπη που εχει γυρο γυρο θα ανοιξει!κ μετα ξανακολλησε το αν σου δουλεψει!!:look::look:

Link to comment
Share on other sites

Λογικα ειναι κολλημενο κουμπωτο, αν σου εχει τυχη πουθενα?μη φανταστεις οτι ειναι κ τσιμεντο, προσεκτικα αν το κοψεις στην εγκοπη που εχει γυρο γυρο θα ανοιξει!κ μετα ξανακολλησε το αν σου δουλεψει!!:look::look:

εγω προτιμω σε τετοιες περιπτωσεις να τραυματιζω το πλαστικο γιατι μετα 3ανακλεινει.

Link to comment
Share on other sites

εγω προτιμω σε τετοιες περιπτωσεις να τραυματιζω το πλαστικο γιατι μετα 3ανακλεινει.

Αυτο λεω κ εγω να το κοψει ετσι ωστε να μπορει να το ξανακολλησει, για να μην βαλει ταινιες κ φαινεται ασχημο!προσεκτικα αν το κοψει κ μπορεσει να το επισκευασει που λογικα κανα ασφαλεια θα ειναι, να το κολλησει μετα κ να φαινεται κ ωραιο!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.