Jump to content



Ψυκτρα Scythe Mugen 2


dimi80

Recommended Posts

Εχω τη ψυκτρα Scythe Mugen 2 και λογω αλλαγης μητρικης εχω χασει τη μια απο τις 4 βιδες που κρατανε το backplate. Επειδη εχω ψαξει παντου χωρις αποτελεσμα υπαρχει καποιος/α που θα μπορουσε να μου δωσει μια λυση - προταση που μπορω να τις βρω στην αγορα;

Παρακαλω για καθε βοηθεια!!!!

Link to comment
Share on other sites

:) Το ρωτησα αλλα ο Δαμιγος ειναι Πειραια και εγω Θεσ/νικη. Αρα λιγο δυσκολο να πεταχτω μια βολτα για μια βιδουλα. Δεν γνωριζω και τι διαστασεις θα πρεπει να του αναφερω μιας και δεν γνωριζω πως μετραμε τις βιδες. Ισως μονο να ρωτησω αν εχει καποιο καταστημα η συνεργατη στη Θεσ/νικη.
Link to comment
Share on other sites

Αν καποιος εχει την ιδια ψυκτρα και γνωριζει πως να ζητησει ( τυπος και διαστασεις) κανεις τις βιδες που κρατανε το backplate της Mugen2 ας μου δωσει τα φωτα του!

Link to comment
Share on other sites

Παρε μια απο τις 3 εναπομεινουσες βιδες και πηγαινε σε ενα μαγαζι που να εχει μονο βιδες - κουρτινοξυλα κτλπ.

Προσπαθησε να βρεις κατι - μπορει να εισαι τυχερος.

Οτιδηποτε αλλο (πχ να πας σε τορνο και να σου φτια3ει μια ιδια)

Θα σου κοστισει παραπανω απ οτι μια καινουρια ψυκτρα.

Βεβαια και το να πας να ψαξεις για την βιδα- ο χρονος που θα χασεις- η βενζινη που θα καψεις - τα νευρα και η στενοχωρια που θα χεις - αν τα βαλεις ολα κατω δεν αξιζουν τα 40 ευρω που κανει η ψυκτρα.

Οποτε σκεψου το ηρεμα και αν ειναι παρε μια αλλη.

Link to comment
Share on other sites

dimi 80 για τι σοκετ το θες?

εγώ έχω για οποιοδήποτε σοκετ εκτος απο 775 που είναι το δικό μου

οπότε αν θες κάποιο άλλο σοκετ στείλε μου πμ και θα ψαξω να τις βρω και είμαστε οκ :dirol:

Link to comment
Share on other sites

NooDle σωστα εχω ΑΜ3 που ειναι παρομοιο με το ΑΜ2+ και σου εστειλα πμ. αλλα μαλλον οπως σου γραφω βιδωνεις το backplate σου με τις ιδιες βιδες. Εκτως και αν .........

Ευχαριστω πολυ παντως

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.