Jump to content



Λάπτοπ σε όλους τους μαθητές της Α΄ Γυμνασίου


alexis2044

Recommended Posts

Δε θα φταίει κανείς άλλος για το αν θα τους πέσει, γρατζουνιστεί κλπ. Δεν είναι κακό να αρχίσουν τα παιδιά να γίνονται υπεύθυνα από μικρή ηλικία.

Οχι..Γιατι το παιδι δεν θα το ριξει κατω μονος του..Ο αδερφος μου ειναι γνωστης υπολογιστη απο τα 9 του..! ξερει πολυ καλα να προσεχει ενα pc..

το θεμα ειναι αν ξερει το ιδιο το 2ακι / 3ακι που το παιζει νταης στο πρωτακι να προσεχει το laptop..γιατι μετα δεν ξερω και εγω τι θα γινει..:fun:

Link to comment
Share on other sites

Μη ξεχνάς βέβαια και τα ατυχήματα πάνω στο παιχνίδι. (Π.χ. είμαι εγώ το πρωτάκι, στο παγκάκι με το laptop, είσαι εσύ το δευτεράκι και πειραζόμαστε/καυγαδίζουμε/whatever, κάτι γίνεται, σπάει το laptop). Το οτι ίσως κάποιο παιδί σπάσει τον υπολογιστή κάποιου άλλου δε σημαίνει οτι το ήθελε κιόλας, οτι ήταν συνειδητή επιλογή.

Κι άντε μετά τρέχα να δείς απο πού θα πάρεις τα 400-500 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Για αυτήν την περίπτωση υπάρχουν οι κανονισμοί στα σχολεία, και οι νόμοι :)

Δυστηχως ομως οι καθηγητες απλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ στα διαλύματα...ποιοι κανονισμοι..ποιοι νομοι..δεν ενδιαφερονται για τιποτα..εδω το μαθημα τους βαριουνται να κανουν οταν περνανε μια ηλικία :(

Παμε σε αλλο θεμα..Αλλα Deninho δεν ξερω την ηλικία σου αλλα την σημερον ημερα ετσι ειναι τα πραγματα..καθονται στα γραφειάκια τους και σερφαρουν στο ιντερνετ :nada:

Link to comment
Share on other sites

Διαλεγεις απο τις προδιαγραφές και είναι σαν να τα πέρνουν συγκεκριμένες εταιρείες...

Για πείτε μου ποια netbook εχουν 3 χρονια εγγυηση περαν απο τα Multirama, Plaisio(turbox), e-shop..?

ΚΑΝΕΝΑ άλλο... Μόνο αυτά...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.