Jump to content



ΑΝΤΙΚΑTAΣΤΑΣΗ GPU...


gipinio1337

Recommended Posts

Μην το σκέφτεσαι καθόλου για την gtx260,η επιλογή σου καλύτερα να είναι μεταξύ 4890 και gtx275.Η παραπάνω μνήμη για τις αναλύσεις που παίζεις δεν παίζουν καθόλου ρόλο.

PS.Tα παραπάνω λάβε τα υπόψην,αν σκέφτεσαι την gtx 260 με τα 1792MB μνήμης,απο άποψη κόστους δεν σε συμφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα μνήμης....αυτό το έχω καταλάβει από τα 8 μου χρόνια που έπαιζα με τις 6200 και 7600 :dirol:. To θέμα όπως είπα είναι οικονομικό. :weep: Έχω δει και μερικά διαγράμματα FPS για τις συγκεκριμένες καρτούλες...Αυτό που με προβληματίζει είναι το οτι αν αξίζει στην ουσία να βάλω τόσο καλή κάρτα σε μια οθόνη 19". Ως τώρα έπαιζε με την 9800 σε 1440χ900 χωρίς κανένα πρόβλημα σε call - όλα τέρμα - και σε crysis high. Δεν ζητάω ακρότητες. Απλά να κάθεται τα μεσημέρια μετά τη δουλειά και να κέγεται χωρις να τινάζεται το PC στον αέρα.:happy: (Δηλαδή τρελές θερμοκρασίες ή χαμηλές επιδόσεις)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.