Jump to content



Formula 1


Paxx

Recommended Posts

Και μαθηματικα πλέον ο Schumacher πρωταθλητής για 6η φορά, μετά το χθεσινό του ρεσιτάλ.....έτσι η bmw και ο montoya καλοί αλλα.....ας σωπάσουν οι οπαδοί τους για φέτος:D:):p

Link to comment
Share on other sites

Ρε κουνηθείτε απο τη θέση σας... δεν λέω και ο raikonen(όχι τόσο) και ο montoya ίσως να αξίζουν το πρωτάθλημα αλλα περισσότερο ο schumacher, τουλάχιστον αυτό. ’σχετο αλλα αν ήμουν στη θέση του του χρόνου δεν θα έτρεχα, καιρός για νέο αίμα...

Link to comment
Share on other sites

Εχω αηδιασει εγω.Δεν μπορω αλλο.Τελικα οτι υποστηριζω ειναι αποτυχημενο (Παναθηναικος στο ποδοσφαιρο-MCLaren)Μηπως απο του χρονου να υποστηριζω τον ακατονομαστο μηπως και καταστραφει?

Link to comment
Share on other sites

Originally posted by icy20

Εχω αηδιασει εγω.Δεν μπορω αλλο.Τελικα οτι υποστηριζω ειναι αποτυχημενο (Παναθηναικος στο ποδοσφαιρο-MCLaren)Μηπως απο του χρονου να υποστηριζω τον ακατονομαστο μηπως και καταστραφει?

Ωστε εσυ φταις που δεν παμε καλα στο ποδοσφαιρο

Link to comment
Share on other sites

FERRARI OWNZ YOU......Για αλλη μια φορα η κοκκινη θεα εκανε το θαυμα της.Στην σουζουκα αμα κλαταρει η φερραι βγει πρωτος ο κιμι.....ε του πο@@στη ο βαριτσελο θα βγει 2-3ος κατι ρε παιδι μου...να φερει ποντους και μετα αντε γεια....

Link to comment
Share on other sites

Ο Μιχαλάκης σε όλη τη σεζόν μόνο σε έναν αγώνα δεν έχει πάρει πόντους. Και δεν νομίζω τώρα στον τελευταίο να πάει κάτι στραβά γιατί μετά τα κόκκινα ανθρωπάκια θα τρέχουν και δεν θα φτάνουν. Όπότε στην περίπτωση ισοβαθμίας (sci-fi) με τον ΚΙΜΙ ή με το κολομβιανό σκουλίκι πάλι θα είναι πρωταθλητής. Και θα είναι και η καλύτερη ευκαιρία να δηλώσει οτι αποσύρεται για να δώσει χώρο για το νεό αίμα γιατί αλλιώς και του χρόνου FERRARI.

Link to comment
Share on other sites

Τόσα χρονια που εβλεπα gran prix απο 96 - 2000 και ημουν με τη Ferrari έπερνε τα @@ της..

Τωρα που σταμάτησα να βλέπω γιατι κάναν σκατα τους κανονισμούς και βλέπεις 1 προσπέραση ανα αγώνα η Ferrari ξασκίζεται #@$%@#$@@

Link to comment
Share on other sites

Vagoura και ο Schumi σε παλιές εποχές έκανε μεγάλες βρωμίες. 1997 προσπάθησε να βγάλει εκτός αγώνα τον Villneuve γιατί μόνο έτσι είχε πιθανότητες να το κερδίσει το πρωτάθλημα και δεν του βγήκε. Δέν έχει κάνει άλλος από τους σύγχρονους τέτοια παρόμοια. Στο βρόμικο παιχνίδι είναι μάνα ο μπαγάσας. ’σε που είναι και κ...φαρδος ο άτιμος. Έπρεπε να βρεξει, να φάει ποινή ο Montoya, να μην μπαίνει η αντλία του κολομβιανού, για να έρθει πρώτος και του έκατσε. Μιλάμε ο άνθρωπος έχει το κοκκαλάκι της νυχτερίδας.

Εγώ με τον Kimi είμαι βασικά, αλλά σιγά τώρα να μην πάρει πόντο στην Ιαπωνία και να έρθει πρώτος ο Raikkonen. Αυτός είναι ικανός να είναι 9ος και να σπάσει το αμάξι κάποιου μπροστά του και να πάρει τον 1 πόντο που χρειάζεται.............:cool:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.