Jump to content



Ψύξη στις μνήμες


apocalypse

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από JiMk [06-10-2003 και 00:19]

3volt για μένα είναι μια καλή τάση για να ανέβουν κάπως οι μνήμες..... θέλω να πω ότι δεν είναι επικύνδυνο... δηλαδή με 3 βολτ πόσο λες να ζήσουΝ?

Δεν έχω κάνει και σε μαντείο.

Εξαρτάται και από τις μνήμες και από πολλούς άλλους παράγοντες.

Μπορεί 2 χρόνια, μπορεί 100.

Link to comment
Share on other sites

Αμα έχουν ψυκτρες τις thelrm... δεν πιστευω να έχουν ανάγκη! Αλλά πλέον στις μέρες μας όποιος ασχολείται πολύ με o/cing σχεδόν κάθε χρόνο έχει κ διαφορετικό σύστημα κ συνεπώς όλα έχουν αναβαθμιστεί!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Pieros [06-10-2003 και 01:26]

Αμα έχουν ψυκτρες τις thelrm... δεν πιστευω να έχουν ανάγκη! Αλλά πλέον στις μέρες μας όποιος ασχολείται πολύ με o/cing σχεδόν κάθε χρόνο έχει κ διαφορετικό σύστημα κ συνεπώς όλα έχουν αναβαθμιστεί!

Εγω παντως με 3,02v και χωρις καθολου ψυξη,σε αθλιες μνημες, δεν εχω προβλημα:D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από apostolt [07-10-2003 και 16:32]

Εγω παντως με 3,02v και χωρις καθολου ψυξη,σε αθλιες μνημες, δεν εχω προβλημα:D :D :D :D :D

Χεχεχε, σαν το παλιό κρασί, με τον καιρό γίνονται αθλιότερες, :flower:

Link to comment
Share on other sites

:D Και γω σε καθημερινή βάση 3,2v και το μόνο πρόβλημα είναι ότι κάθε μέρα στρώνουν και καλύτερα:whistling . Αφού λέω να πάω την μητρική στον Hipro για κανένα μοντάκι για να τις ανεβάσω στα 3,4V:D

Δώστους ρεύμα βρε παιδί μου δεν καταλαβαίνουν τίποτα, μόνο λίγο καλή ψύξη χρειάζονται..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.