Jump to content



HTC HD vs IPHONE 3G S


voudas

Recommended Posts

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

btw πήρα το iPhone 3Gs 32GB (black) στα χερια μου... μονο την ανάλυση από το HD2 να είχε :(

ακόμα έχω την απορία πως να κάνω στο μέλλον update σε iPhone HD (που αναμένεται στα μέσα του 2010)...

αλλα κατά τα αλλα είναι πολύ καλο κινητό με apps που κανονικά μου λύσανε τα χερια

Link to comment
Share on other sites

Το Σαββάτο που πέρασε ήρθε και το δικό μου. Ταχύτατο και έχει πραγματικά πολύ καλές εφαρμογές! Η οθόνη του αν και μικρής ανάλυσης είναι όλα τα λεφτά. Απο εδώ και πέρα με βλέπω να το αλλάζω μόνο όταν βγει το καινούριο iphone (του χρόνου το καλοκαίρι δηλαδή). Αυτό είναι πραγματικά τηλέφωνο και netbook μαζί και όχι απλά ένα pda με δυνατότητες κλήσεων (όπως είναι τα win mob).

Επίσης είναι πολύ εύκολο σε όλα του (αναβαθμίσεις, jailb. κτλ). Καμιά σχέση με win mob όπου μπλέκεις με περίεργους bootloaders, πρέπει να διαβάσεις 1000 ποστ για να δεις ποια έκδοση beta firmware θα βάλεις πάνω (η οποία θα έχει καμιά 100 bugs) κτλ.

Το μόνο που αναρωτιέμαι τώρα είναι γιατί είχα αλλάξει καμιά 10αρια win phones και δεν είχα πάρει ποτέ iphone:wall:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.