Jump to content



[προβλημα] IBM traveller 30 g


makio

Recommended Posts

λοιπον φιλοι το θεμα εχει ως εξης

ο δισκος στο λαπτοπ ενος φιλου μου τα επαιξε!!

ΔΕΝ κρατησε μπακαπ και τον εστειλε στην infoquest μηπως τον φτιαξουν ....

εκει του εκαναν ενα περασμα τα windows xp απο πανω (ετσι του ειπαν ) και οτι ο δισκος ειναι οκ...

οταν τον πηρε παλι στα χερια του και μετα απο 20 λεπτα λειτουργειας ξανακολησε

το επομενο βημα του ειναι η tic-tac.gr για να δει αν γινεται τπτ ΚΑΙ ΠΟΣΟ!!

σαν εσχατη λυση μενει να του βαλουμε εμεις χερι , αλλα δεν εχω ιδεα απο mobile δισκους!

(θεμα τροφοδοσιας-καλωδια)

θα κανω καμια βολτα μηπως βρω τεχνικα χαρακτηρ. αλλα οποιος εχει καποια εμπειρια ας δωσει ενα χερακι.......

ευχαριστω

:toomuchne

Link to comment
Share on other sites

απο οτι ξερω οι φορητοι δισκοι ειναι modular...κουμπωνουν ξεκουμπωνουν...αυτο εχω δει σε μερικα Thinkpad..οσο για τιν tic tac μαθετε πρωτα τιμη....πριν κανετε οτιδηποτε

Link to comment
Share on other sites

Suede ναι το ξερω οτι ειναι μοντουλαρ , το θεμα ειναι αν θα μπορεσω να τον 'χειριστω' σε desktop !!?

Vag το προγρμμα ακουγεται ενδιαφεον ! εχεις πιο πολλα infos? (το hdregenerator παντως δουλευει καλα)

thanks

Link to comment
Share on other sites

καλη περιπτωση κι αυτη Βουδα .......αλλα ποιος ψαχνει (και πληρωνει) γι αμφιβολο στοχο τελικα.......

μαλλον τελικα δεν μπαινει σε desktop (θα τον ελεγχα καλυτερα)

κραταω μια επιφυλαξη οτι τελικα ισως να μην ειναι ο δισκος (θα το δουμε συντομα)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.