Jump to content



The Lab.gr Team και 3DMark2001SE Benchmark......


Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από RootX [03-10-2003 και 10:52]

H μαμακία στην όλη ιστορία, είναι μην πλακώσουν οι LN2άδες, και μείνουμε με την γλύκα, lol.

Εγώ δεν ξέρω αν είναι ******* να πλακώσουν οι LN2αδες. Εκείνο που λέω είναι γιατί να μην τσοντάρουμε όσοι μπορούμε να πάρουμε ένα τέτοιο για κόντρες. Εργαλείο του δικτυακού τόπου θα είναι. Θα τρέχει μόνο για την φίρμα.

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχώς τα 27000 τα πρόλαβε άλλος.....ΑΡΑ τώρα πάμε γιά τα 28000 marks........... :)

Το άσχημο της υπόθεσης είναι ότι δεν έχω μία καλή μνήμη να την ταιριάξω με την άλλη..........Η μία benchmark-άρη στούς 258MHz και η άλλη στους 268MHz........Όλα αυτά με Cas 2-5-2-2........Axxxxx..........μιά μνημούλα ζητάω..........Ζητάω πολλά????.......... :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [04-10-2003 και 05:14]

Δυστηχώς τα 27000 τα πρόλαβε άλλος.....ΑΡΑ τώρα πάμε γιά τα 28000 marks........... :)

Το άσχημο της υπόθεσης είναι ότι δεν έχω μία καλή μνήμη να την ταιριάξω με την άλλη..........Η μία benchmark-άρη στούς 258MHz και η άλλη στους 268MHz........Όλα αυτά με Cas 2-5-2-2........Axxxxx..........μιά μνημούλα ζητάω..........Ζητάω πολλά????.......... :D

πόσα volt στα 268? άρχισε να την μαστηγώνεις.... όλα αυτά με peltier? άντε μας έχει συνηθήσει σ'αυτά.:cool:

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι

αλλα ο τζιμακος νομιζει οτι σε ενα κουτι χωρανε ολα......

τελος παντων δεν το ανοιγω το ανοιγω ρο ρημαδι μου,,

καλα που εχουμε και τον τζιμακο γιατι μαλλον αυτος μονο το σκεφτηκε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [03-10-2003 και 00:53]

Ποτέ μη λές ποτέ ασταμάτητε.........Καμμιά φορά δεν ξέρεις τι γίνεται!!!........ :D:woot:

......στη χειρότερη θα βάλουμε και Peltier στις μνήμες της 9800........ ;)

Για να μιλάει ετσι ο hipro... λέω να ετοιμαζόμαστε να τριβουμε τα μάτια μας :whistling :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.