Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

σχετικα με το fov..

οι παλιοτεροι απο το 2142 θα θυμουνται τι κραξιμο ειχε φαει η ea-dice για τη μη υποστηριξη wide αναλυσεων,με τη δικαιολογια οτι οποιος ειχε wide θα ειχε μεγαλυτερο fov = πλεονεκτημα στο multi

ειχαμε wide και παιζαμε με πετσοκομενη οθονη..κομενα ακρα και μαυρες μπαρες..

τελικα υποστηριξη για widescreen ηρθε μετα απο χρονια official στο 1.5 patch( ασχετα αν κυκλοφορουσαν tricks στη θαλασσα καιρο πριν...)

αν καταλαβα καλα eyefinity θα δινει multi-screen support=μεγαλυτερο fov σωστα? (σορυ δεν το κατεχω το eyefinity μπορει να γραφω και pipes,αλλα κατι αναλογο μου μοιαζει με τον τοτε σαλο..)

εγω προσωπικα δεν δινω δεκαρα,αν θα αποκτησει ο αλλος πλεονεκτημα με το μεγαλυτερο fov,αλλά περιμενω με ενδιαφερον τι σταση θα κρατηθει τωρα απο την ΕΑ....

Link to comment
Share on other sites

Θα μαζευτούμε να κάνουμε κάνα game τις προκοπής να μου μάθετε και τίποτις; Αυτό το rush που παίζουν μου θυμίζει Soldier of Fortune 2...

btw με το setup της υπογραφής παίζει όλα Full άψογα σε 1920x1200.

EDIT: Τι χρειάζεται για να στήσεις dedicated; Έχω καλή γραμμή , και ένα IBM με 2 Xeon στα 2.8, 2GB RAM, SCSI και τα ρέστα.

Έγινε επεξεργασία από dimitris_s
Link to comment
Share on other sites

since our main website is having some issues with the many many visitors and the many many F5-F5-F5-harharhar we're moving the beta contest of 17:00 CET today to our forums.

Keys

This topic (link) will be updated around 17:00 with MANY beta keys. Hundreds of them in small batches of ~10.

How do you access the contest forum? You need to have at least 25 posts on our forums before you can access the beta keys.

Ρε ελεος ενταξει... :suicide:

μακακιες για να γεμιζουν μελη,και καλα ποιοι ειναι και μετα πρεπει ,να στε 1 χρονο στο forum κτλπ. -.-

Link to comment
Share on other sites

Ρε ελεος ενταξει... :suicide:

μακακιες για να γεμιζουν μελη,και καλα ποιοι ειναι και μετα πρεπει ,να στε 1 χρονο στο forum κτλπ. -.-

Απλως εχε το νου σου .

Αν βρω κατι θα ποσταρω εδω.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, τα οχήματα έιναι από... άλλο πλανήτη!! Απλώς ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ! Και το καλό είναι ότι δεν τα έχουν νερφάρει σαν το 2142, ωστέ ο κάθε νουμπάς να κάνει μαγικά με αυτά, από την άλλη όμως, όποιος έχει την υπομονή να γίνει master, θα ανταμειφθεί με το παραπάνω!

1) Το CHOPPER είναι KILLER.- Αν ξέρεις βέβαια να το οδηγείς... 2 φορές που το πήρα το έφερα τούμπα σε χρόνο dt :hehe:. Αν είναι έτσι και στη final έκδοση... X52 PRO σου έρχομαι :shifty:.

Άλλα και gunner που μπήκα με έναν που ήξερε να το κρατάει στον αέρα, έγινε σφαγή :dirol: . Νομίζω 1 σφαίρα ήθελε το infantry από το gantling και εβλέπαν τα ραδίκια ανάποδα.

2) TANKS... Killer επίσης. Ειδικά αν σε κάνουν repairs και παίζεις λογικά (πχ δεν κάνεις ντου μέσα σε πυκνο-κατοικημένη περιοχή), μπορείς να βγάλεις όλο το γύρο με ένα tank. Όπως έκανα χθες, τελειώνοντας με ~4000 score :dirol: . Βέβαια χρειάστηκε να ισοπεδώσω τα πάντα όλα για να έχω clear LOF, άλλα τι να κάνουμε. Ή εγώ με το τανκ ή τα δέντρα/ευρύτερη βλάστηση/τοίχοι/κτίρια/παράγκες/εγκαταστάσεις παντός τύπου... όχι πείτε μου, έχω άδικο?!?!?! :unsure:

Επίσης, και τα MG guns κάνουν kills, όχι σαν το 2142 που ήτανε παντελώς άχρηστα (ειδικά στο tank).

Link to comment
Share on other sites

Το ολο σκηνικο ειναι μια ξεφτιλα για τον gamer....να μην το εβγαζαν καθολου, περιμενω απο χτες για ενα μαμοκλειδο και τελικα τιποτα. Αντι του μαμοκλειδου γινομαι μελος με δικα μου στοιχεια σε ΑΝΥΠΑΡΚΤΑ forums!!!! ΑΙΣΧΟΣ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το ολο σκηνικο ειναι μια ξεφτιλα για τον gamer....να μην το εβγαζαν καθολου, περιμενω απο χτες για ενα μαμοκλειδο και τελικα τιποτα. Αντι του μαμοκλειδου γινομαι μελος με δικα μου στοιχεια σε ΑΝΥΠΑΡΚΤΑ forums!!!! ΑΙΣΧΟΣ!!!!

o gamer οριζεται πως?

Link to comment
Share on other sites

o gamer οριζεται πως?

ΕΤΣΙ -> 1. LIAN LI το καλυτερο δεν θυμαμαι μοντελο!! 2. ENERMAX GALAXY 850 WATT 3.P6T X58 4. I7 920 στα 4.2 GHZ 5. G SKILL TRIDENT 2.000 MHZ 9-9-9-24 6. ATI 5970 (900/1200) 7. THERMALRIGHT BLACK 8. ATI EYEFINITY 3XF2380 (5760X1080) = H ΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΚΟΛΑΣΗΣ

:hehe: :hehe: :hehe:

Mα ελεος! Ο αλλος ηθελε και συνδρομη για να δωσει κλειδακι....δεν θυμαμαι σε ενα forum!

Δωσε ρε μαμοΕΑ στο λαο κλειδακια να παιξει ο κοσμος!!!

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

ΕΤΣΙ -> 1. LIAN LI το καλυτερο δεν θυμαμαι μοντελο!! 2. ENERMAX GALAXY 850 WATT 3.P6T X58 4. I7 920 στα 4.2 GHZ 5. G SKILL TRIDENT 2.000 MHZ 9-9-9-24 6. ATI 5970 (900/1200) 7. THERMALRIGHT BLACK 8. ATI EYEFINITY 3XF2380 (5760X1080) = H ΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΚΟΛΑΣΗΣ

:hehe: :hehe: :hehe:

whatever dude.

Anyway οπως ξαναειπα μολις βρω κανα key giveaway ενημερωνω.

Link to comment
Share on other sites

Έχουν ψιλογεμίσει με MW2 12 year old noobs οι servers. Σε μια φάση μπήκα gunner σε άρμα και οργώσαμε μια βάση σε 4 λεπτά. Όταν ξανακάναμε spawn μπαίνω στο άρμα (ως gunner πάλι) και μου γράφει GTFO... :rofl:

Ρε άντε γραμμή σου λεω 12 year old...

Με το mic πως μιλάς με την ομάδα; Στα Controls λέει Push to talk με το Left Alt, αλλά το πατάω και δε βλέπω κάτι.

Άντε μαζωχτείτε ρε να κάνουμε καμιά ομαδούλα να παίζουμε σαν άνθρωποι.

Link to comment
Share on other sites

Με το mic πως μιλάς με την ομάδα; Στα Controls λέει Push to talk με το Left Alt, αλλά το πατάω και δε βλέπω κάτι.

To VOIP μπορεί να το έχουν disabled στην beta, έτσι ήτανε και στην beta του 2142. Άλλα δεν το έχω δοκιμάσει κι όλας (TeamSpeak γαρ).

Link to comment
Share on other sites

Τελικά για εμας που αναμένουμε να δούμε τι ψάρια πιάνει (μέχρι να βρούμε κανα κλειδάκι...ελεος πια με τα περιορισμένα κλειδιά και τις συνδρομές σε site από δω και απο κει) ....θα αλλαξοπιστήσουνε οι CODακιδες;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.