Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Και το play.com και το game.co.uk σου χρεωνουν την καρτα ΑΦΟΥ φτασει το παιχνιδι στα χερια τους και λιγες ωρες πριν στο πακεταρουν και το στειλουν, ετσι γινεται με τα preorder σε αυτα τα 2 site, δεν δινεις τα λεφτα μπροστα δηλαδη

Οσο για το rush νταξει, εδω περα οταν ειμουνα στην επιθεση πηρα special ops pin που σου δινει 5000 ποντους τι λεμε τωρα, ολη η squad σε εμενα τον spawn killer εκανε spawn :p

Παντως θα επρεπε ΜΟΝΟ ο engineer να βαζει εκρηκτικα και ΜΟΝΟ αυτος να μπορει να τα κανει defuse, σαν το RTCW / ET ενα πραμα.

Το αλλο που μου την σπαει οταν το διαβαζω ειναι οι γκρινιες απο διαφορα νουμπια οτι θελουν οι εχθροι 2 γεμιστηρες για να πεσουν :S :tw: τι διαολο παιζουν fps και οι ασθενεις με parkinson ? :p

Η αλλη η γκρινια για τα πραγματα που ξεκλειδωνουν οι υψηλοτερου level παικτες εχει μια βαση αλλα who carez, οταν βγει το μαρτιο ολοι απτο 0 θα ειμαστε παλι και σε οποιον αρεσει :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Και το play.com και το game.co.uk σου χρεωνουν την καρτα ΑΦΟΥ φτασει το παιχνιδι στα χερια τους και λιγες ωρες πριν στο πακεταρουν και το στειλουν, ετσι γινεται με τα preorder σε αυτα τα 2 site, δεν δινεις τα λεφτα μπροστα δηλαδη

Μάϊστα. Έκανα cancel την παραγγελία, και θα το πάρω από game.co.uk, αφού όπως είπατε από εκεί σου δίνουν την limited edition.

Link to comment
Share on other sites

Και το play.com και το game.co.uk σου χρεωνουν την καρτα ΑΦΟΥ φτασει το παιχνιδι στα χερια τους και λιγες ωρες πριν στο πακεταρουν και το στειλουν, ετσι γινεται με τα preorder σε αυτα τα 2 site, δεν δινεις τα λεφτα μπροστα δηλαδη

Οσο για το rush νταξει, εδω περα οταν ειμουνα στην επιθεση πηρα special ops pin που σου δινει 5000 ποντους τι λεμε τωρα, ολη η squad σε εμενα τον spawn killer εκανε spawn :p

Παντως θα επρεπε ΜΟΝΟ ο engineer να βαζει εκρηκτικα και ΜΟΝΟ αυτος να μπορει να τα κανει defuse, σαν το RTCW / ET ενα πραμα.

Το αλλο που μου την σπαει οταν το διαβαζω ειναι οι γκρινιες απο διαφορα νουμπια οτι θελουν οι εχθροι 2 γεμιστηρες για να πεσουν :S :tw: τι διαολο παιζουν fps και οι ασθενεις με parkinson ? :p

Η αλλη η γκρινια για τα πραγματα που ξεκλειδωνουν οι υψηλοτερου level παικτες εχει μια βαση αλλα who carez, οταν βγει το μαρτιο ολοι απτο 0 θα ειμαστε παλι και σε οποιον αρεσει :)

Κι εγώ πήρα το pin με τους 5000 πόντους, δε πολυ κατάλαβα τι έγινε :p

Πάντως αυτό που λές οτι διάφοροι γκρινιάζουν οτι δε ψοφάνε οι αντίπαλοι έυκολα το έχω παρατηρήσει και εγώ και στην αρχή το είχα αυτο το πρόβλημα και εγώ. Εγώ έχοντας λιώσει στο cod:mw2 τον τελευταίο καιρό είχα συνηθίσει να αδειάζω γεμιστήρες σε άτομο, οπότε εδώ έχει άλλη νοοτροπία το game. Θέλει λίγες σφαίρες και με καλό στόχο... Τα όπλα κλοτσάνε πολύ, οπότε θέλει χαλαρά τη σκανδάλη. Επίσης το ping παίζει μεγάλο ρόλο, εγώ αν και ο server έλεγε 95 ms, μεσα στο game μου έλεγε 150... τι να πώ..

Link to comment
Share on other sites

:-OΤα νεύρα μου.Πήγα 11 λβλ και για το επόμενο θέλει 2913912903192 ποντους :-O

Πρέπει να είναι το όριο που έθεσαν για τη beta, γιατί δεν έχω δει κανέναν πιο πάνω από Level 11.

EDIT: Το health μας πως το βλέπουμε στο παιχνίδι; Εάν π.χ δε το βλέπουμε και είναι σαν το CοD, τότε τα medic πως τα χρησιμοποιείς; Φτάνει απλά να περάσεις από πάνω τους όπως και για το ammo, ή χρειάζεται να κάτσεις από επάνω τους για κάποιο χρονικό διάστημα; (κοινώς να τα κλωσήσεις)

Έγινε επεξεργασία από dimitris_s
Link to comment
Share on other sites

EDIT: Το health μας πως το βλέπουμε στο παιχνίδι; Εάν π.χ δε το βλέπουμε και είναι σαν το CοD, τότε τα medic πως τα χρησιμοποιείς; Φτάνει απλά να περάσεις από πάνω τους όπως και για το ammo, ή χρειάζεται να κάτσεις από επάνω τους για κάποιο χρονικό διάστημα; (κοινώς να τα κλωσήσεις)

Use?

Link to comment
Share on other sites

Ενα καλο thelabitiko παλικαρι ο ΜanoliX μου εδωσε account και κωδικο και μπηκα!!! To eyefinity δουλευει αψογα! Το παιχνιδι τα σπαει! Eνα ΚοΛαΣμΕνΟ thanks στον ManoliX!!!! :hehe:

bfbc2game20100201003045.th.jpg

bfbc2game20100201003110.th.jpg

bfbc2game20100201003137.th.jpg

bfbc2game20100201003142.th.jpg

bfbc2game20100201003202.th.jpg

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

Ενα καλο thelabitiko παλικαρι ο ΜanoliX μου εδωσε account και κωδικο και μπηκα!!! To eyefinity δουλευει αψογα! Το παιχνιδι τα σπαει! Eνα ΚοΛαΣμΕνΟ thanks στον ManoliX!!!! :hehe:

bfbc2game20100201003045.th.jpg

bfbc2game20100201003110.th.jpg

bfbc2game20100201003137.th.jpg

bfbc2game20100201003142.th.jpg

bfbc2game20100201003202.th.jpg

Εντάξει μωρέ καλό φαίνετε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

O Jacoς λεει οτι δεν,εσυ λες οτι ειναι κολασμενο.

Μας δουλευετε ρε?:hehe:

Εμενα μια χαρα δουλευει αψογα σου λεω...θες να βγαλω VIDEO?

Gomar ελα απο αυριο σπιτι φερε και την κουμουτσα που εχεις για μηχανη να τραβιξουμε μερικα HD 720P για τον nephilimako!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μια χαρα δουλευει αψογα σου λεω...θες να βγαλω VIDEO?

Gomar ελα απο αυριο σπιτι φερε και την κουμουτσα που εχεις για μηχανη να τραβιξουμε μερικα HD 720P για τον nephilimako!

Μωρε βιντεο υπαρχουν και στο εσυσωληνας.κομ

ας μου δουλευε εμενα και ηταν σε αναλυση PSP.:p

Link to comment
Share on other sites

Γεμίζεις αυτόματα αν μείνεις κοντά τους. Το ίδιο ισχύει και για ammo. Όπως σε όλα τα BF δλδ.

ΟΚ και ευχαριστώ, αλλά αυτό το φανταζόμαι ήδη. Όταν πετάνε med kits περνάω από πάνω τους ή στέκομαι δίπλα τους. Το θέμα είναι ότι δεν βλέπω κάποια ένδειξη. Επίσης όταν είσαι χτυπημένος (blurred vision, blood etc.) δεν φαίνεται να κάνεις regenerate πιο γρήγορα δίπλα σε ένα med kit.

edit: Στο bf2 αν δε κάνω λάθος σου έλεγε health regenerated ή κάτι τέτοιο.

Έγινε επεξεργασία από dimitris_s
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.