Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

http://img524.imageshack.us/img524/1360/b2bc.jpg

hihihi i love collecting dog tags!! :)

πάντως έχει αρκετές ατέλειες..προσπάθησαν να το κάνουν όσο πιο αληθοφανές αλλά κάπου στην μέση τα μπέρδεψαν...δεν ξέρω αν φταίει μόνο το lag αλλά το να ριχνεις gren στον άλλον και να σκάει ανάμεσα στα πόδια και να την γλιτώνουν με ούτε 50% dmg δεν μου πολυάρεσε...τουλάχιστον έχει χαβαλέ....

Link to comment
Share on other sites

mp02tn.jpg

Αυτήν την κόβω πολύ σπέσιαλ! Νύχτα και close combat σε κανένα χωριουδάκι πάνω στα βουνά του Περού. Η συγκεκριμένη πίστα το κόβω να παίζεται ΑΥΣΤΗΡΩΣ μεταμεσονύχτια και με σβηστά φώτα στο δωμάτιο*! :ph34r:

NELSON BAY

Winter has hit hard. The river has frozen allowing heavy equipment and

personnel to operate throughout the sector. However, the extreme weather

and surrounding woods make it unlikely that any assault will consist of

heavy armor. Satellite reconnaissance indicates Russian Special Forces and

airborne units have been pulled away from South America and are gathering

on mass. A nighttime assault is eminent. Nelson Bay harbors an underground

U.S submarine base that will be defended at all cost."

* Συμβουλευτείτε πρώτα το γιατρό σας αν έχετε καρδιοαναπνευστικά προβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

εχμ το bad company 2 δεν εχει κονσολα :p

σταματηστε να γκρινιαζετε για τα αυτονοητα ειναι BETA λεμεΕΕΕΕΕΕεεΕε

έχεις απόλυτο δίκιο...

Βλακεία μου

Απο εδώ το πήρα και δεν πρόσεξα ότι έλεγε για το bf2... Νόμιζα έλεγε για το τελικό προϊον...

Link to comment
Share on other sites

ωραίο παιχνιδάκι τελικά...αλλά δυστυχώς μου την έσπασε απίστευτα το σνιπερακι...2 hs για να ψοφήσει ο άλλος??? είπαμε..αλήθεια αλλά οχι κ έτσι...κ γιατί δεν μπορείς να κάνεις sort τους server ανα latency?? πολύ σπαστικό ρε γμτ...αν ξέρει κανείς κανα γρήγορο server πλσ λετ μι νοου!!

Σε καμία περίπτωση δεν ισχύει αυτό! Στο λέω εγγυημένα γιατί έχω σαπίσει και στο game και στο συγκερκιμένο όπλο...Για τη grenade έχεις απόλυτο δίκιο αλλά η μεγάάάλη του μούφα είναι με τα heavy, οπού χρειάζεται πολλές για να ψοφήσεις...Κανονικά τα μυδράλια και τα λοιπά mounted όπλα (στου απάτσι ή των αρμάτων π.χ.) θα έπρεπε να σε κατεβάζουν με 1-2 hit .

Επίσης στα μεγαλύτερα πολυβολα (όπως το αντιεροπορικό) θα έπρεπε να μην έχει αυτήν τη μούφα με το 3 σφαίρες wait,3 σφαίρες wait......να έδινε φουλ ριπή μεν,αλλά περιορισμένες σφαίρες και κάκιστο accuracy.

Κατά τα άλλα το παιχνιδάκι....... :computer:

asdal.png

fdsfsdgg3.png

Έγινε επεξεργασία από Stolis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά τα μυδράλια και τα λοιπά mounted όπλα (στου απάτσι ή των αρμάτων π.χ.) θα έπρεπε να σε κατεβάζουν με 1-2 hit .

Toυ chopper σε κατεβάζει με 1-2 hits. Τα υπόλοιπα είναι όντως nerfed, όπως και όλα τα όπλα, ίσως συνειδητοποίησαν αφού εβγαλαν την pc beta ότι στο pc δεν παίζει aimbot/assit.

Νομίζω στην retail θα είναι κομπλέ πάντως.

Link to comment
Share on other sites

lol, όντως, mega-spoiler :tomato:

Υποψιάζομαι ότι θα είναι στυλ flash-back, όπως η αποστολή στην Ουκρανία στο COD4 (για να σκοτώσεις τον Zakhaev). Η οποία αποστολή παρεπιμπτόντως είναι (για μένα) ακόμη η καλύτερη SP αποστολή όλων των εποχών...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το game με εχει αφησει μ@λ@κ@...:worship::worship:Απιστευτο!!!!!

Α..επισης εχω δευτερο beta key για οποιον δν εχει..Απλα pm me..:yu:

Εφυγε το beta key...

Έγινε επεξεργασία από AKISSS
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.