Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Ελεος σήμερα 3 φορές με έβγαλε με connection lost :S

προτείνω αντί να πάρουμε server, να αγοράσουμε καμία οπτική ίνα να την τραβήξουμε από εδω μέχρι την i3d... και μετά τον server. Αν με πιάνετε... :...:

Link to comment
Share on other sites

ΧΘες είδα 4 άτομα από την λίστα, αλλά μονίμως full δυστυχώς :(

Σε ποιο από τα 2 βελάκια πατάς; Δεν έχει τύχει να μπω σε άλλου το παιχνίδι ακόμα.

Αρκετοι ειμασταν στο σερβερ!

Εγω,Jerry007,ManolisX,Gregorypeg,cddaraa και μπορει και κανενας αλλο που λογω ελειψης καφε δεν θυμαμαι αυτη τη στιγμη.

Το δεξι.

Link to comment
Share on other sites

Νεφ, έχει βγεί κανονικά ή όχι ακόμα?

Κατέβασα το βετα, αλλά δεν μου εστάλει ποτέ κλειδί και έτσι δεν έχω μπει ακόμα :(

τα ιδια παλι σε καθε σελιδα.

Οχι ΒΕΤΑ ειναι ακομα.

11 ημερες left για κυκλοφορια.

keys πλεον δεν εχω ιδεα που βρισκεις...

Link to comment
Share on other sites

εμενα σε αναλυση 1680*1050 με 4χΑΑ 8χΑF παει μια χαρα με 70-80fps αλλα το εχω δει κιολας σε εκρηξεις να πεφτει και στα 20-25.διο φορες εχει παει τοσο χαμηλα ομως.κατα τα αλλα σκιζει το game.κλειδα μπορεις να βρεις απο το esl.

http://www.esl.eu/gr/forum/2106/17672/748171/

Link to comment
Share on other sites

τα ιδια παλι σε καθε σελιδα.

Οχι ΒΕΤΑ ειναι ακομα.

11 ημερες left για κυκλοφορια.

keys πλεον δεν εχω ιδεα που βρισκεις...

δεν βρίσκεις πλέον Neph η διάθεση τους σταμάτησε στην αρχή της προπερασμένης εβδομάδας

αναμονή πλέον για το release date :agree:

Link to comment
Share on other sites

εμενα σε αναλυση 1680*1050 με 4χΑΑ 8χΑF παει μια χαρα με 70-80fps αλλα το εχω δει κιολας σε εκρηξεις να πεφτει και στα 20-25.διο φορες εχει παει τοσο χαμηλα ομως.κατα τα αλλα σκιζει το game.κλειδα μπορεις να βρεις απο το esl.

http://www.esl.eu/gr/forum/2106/17672/748171/

προσωπικά προσπάθησα 2 φορές να πάρω key από το αυτό το site αλλά δεν ήρθε ποτέ

βρήκα όμως από αλλού και απολαμβάνω για την ώρα τη ΒΕΤΑ αναμονή της full.:pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

αρκετά ενδιαφέρον παιχνιδάκι αλλά μέχρι να ανοίξουν servers στο ελάντα δεν το αγοράζω με τιπτ...πλεον με τέτοιες συνδέσεις δεν θέλω να ξαναθυμηθώ εποχές στο uni που παίζαμε cs με 100+, 200+ pings...παραλέει...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.