Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

μερικες γενικες παρατηρησεις..

οπως βλεπετε,εχει αρχισει και δουλευει το teamwork...

τις πρωτες μερες ολοι οι noobαδες τρεχαν εδω κ εκει χωρις νοημα...

τωρα με ενα Τ90 βγαζεις ενα γυρο ανετα..ολοι τρεχουν πισω σου για repair,κατανοουν τη σημασια του καλου gunner πανω στο αρμα,ποιος πραγματικα ειναι ο ρολος του recon(και οχι sniper-camper) και γενικα παιζουν αρκετοι "σωστα"...

@Τζώρτζης

μαν,βαλε fraps για να τραβας screenshot:T:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ιδιαίτερα ικανοποιημένη εμφανίστηκε η DICE από την ανταπόκριση του κοινού σχετικά με το demo του Bad Company 2. Σύμφωνα με επίσημα στοιχεία που έδωσε στη δημοσιότητα η ΕΑ, περισσότεροι από 3,5 εκατομμύρια παίκτες –το νούμερο προκύπτει αθροιστικά από τους χρήστες Xbox 360 και PlayStation 3- προμηθεύτηκαν τη συγκεκριμένη δοκιμαστική έκδοση του τίτλου, δίνοντας παράλληλα χρήσιμες πληροφορίες στον developer. Η εταιρία θέλησε να ενημερώσει τους φίλους της πως οι servers θα μείνουν ανοικτοί μέχρι και τις 25 Φεβρουαρίου και κατόπιν θα κλείσουν, ώστε να είναι έτοιμοι για δράση στις 5 Μαρτίου, την ημερομηνία όπου το Bad Company 2 θα βρίσκεται στα ράφια των καταστημάτων.

Πηγή:gameover.gr

3,5 εκατομμύρια μόνο για την ΒΕΤΑ, σκετήτε τι έχει να γίνει στις 5 του Μαρτη !:blink:

Link to comment
Share on other sites

Και παλι ομως,η BETA ηταν δωρεαν,οποτε ο καθενας μπορει να παιξει.Δε νομιζω να συνεχισουν ολοι στην retail :)

και ομως...πιστευω πως παααααααααααρα πολυ θα συνεχισουν.ετσι την πατησα και εγω.ειπα να το βαλω να δω τι λεει και μολις ειδα τι παιχνιδαρα ειναι το παραγγειλα αμεσως.και σκεψου πως ολοι αυτοι παιζουν συνεχεια την ιδια πιστα που παρολο που ειναι η ιδια δν την βαριεσαι.σκεψου τι θα γινει μολις βγει το full game

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

και ομως...πιστευω πως παααααααααααρα πολυ θα συνεχισουν.ετσι την πατησα και εγω.ειπα να το βαλω να δω τι λεει και μολις ειδα τι παιχνιδαρα ειναι το παραγγειλα αμεσως.και σκεψου πως ολοι αυτοι παιζουν συνεχεια την ιδια πιστα που παρολο που ειναι η ιδια δν την βαριεσαι.σκεψου τι θα γινει μολις βγει το full game

Κ εγω μια απ τα ιδια..Αυτην τν εβδομαδα το παραγγελνω..:dance3:

Link to comment
Share on other sites

τις πρωτες μερες ολοι οι noobαδες τρεχαν εδω κ εκει χωρις νοημα...
και ακόμα τρέχουν.

(καρφί για μένα και έτσι ?? :p)

Aκομα δεν έχω μπεί στο "νόημα" του παιχνιδιού άσχετα αν έχω βελτιωθεί λίγο.

Link to comment
Share on other sites

και ακόμα τρέχουν.

(καρφί για μένα και έτσι ?? :p)

Aκομα δεν έχω μπεί στο "νόημα" του παιχνιδιού άσχετα αν έχω βελτιωθεί λίγο.

δες το 9 λεπτο βιντεο που ποσταρε καποιο παιδι πριν 2-3 σελιδες.

Μια χαρα επεξηγει.

Link to comment
Share on other sites

και ακόμα τρέχουν.

(καρφί για μένα και έτσι ?? :p)

Aκομα δεν έχω μπεί στο "νόημα" του παιχνιδιού άσχετα αν έχω βελτιωθεί λίγο.

εσυ μπες σε κανα αδειο σερβερ ,να μαθεις πως κανουμε swap ομαδες ,μπας και καταφερουμε να παιξουμε και μια φορα στην ιδια ομαδα! ολο αντιπαλος μου βγαινεις και ειναι κριμα..:p

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς αν μπορώ να δω το latency που εχω στον server που παιζω μεσα απο το παιχνιδι(οχι στην αρχη που το διχνει?αν δν γινεται απο το παιχνιδι.υπαρχει κανα προγραμματακι που να μου το λεει ειτε καπου στην οθονη οταν παιζω ειτε με alt tab κανονικα σε δικο του παραθυρο?

Link to comment
Share on other sites

i3d γαλλικοί servers , 32/32 players , μου τoυς έβγαζε με 46 ping στο server browser!Μια χαρά!

Δε μΕ λέτε , είναι αργά για να το προπαραγγείλω σε LE από Ελληνικά καταστήματα τύπου Π******;Και αν όχι , πηγαίνω απο εκεί ή μέσω της ιστοσελίδας με κάρτα (prepaid ας πούμε).Είμαι λίγο k00f στο θέμα προπαραγγελιών obv...

ΑΝ το πάρω από εξωτερικό το στέλνουν κουτί στο σπίτι ή το κάνω download;Συμφέρει πάνω απ'όλα;

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

i3d γαλλικοί servers , 32/32 players , μου τoυς έβγαζε με 46 ping στο server browser!Μια χαρά!

Δε μΕ λέτε , είναι αργά για να το προπαραγγείλω σε LE από Ελληνικά καταστήματα τύπου Π******;Και αν όχι , πηγαίνω απο εκεί ή μέσω της ιστοσελίδας με κάρτα (prepaid ας πούμε).Είμαι λίγο k00f στο θέμα προπαραγγελιών obv...

ΑΝ το πάρω από εξωτερικό το στέλνουν κουτί στο σπίτι ή το κάνω download;Συμφέρει πάνω απ'όλα;

Thanks!

Για βοηθηστε λιγο παιδια...Θελω κ εγω να το παραγγειλω απο το play.com αλλα δεν εχω καρτα..Τι καρτα ακριβως χρειαζεται???Οχι πιστωτικη ε???

Link to comment
Share on other sites

Εχει γινει συζητηση σχετικα με αυτο σε προηγουμενες σελιδες.

Προσωπικα το παρηγγειλα απο το www.game.co.uk http://www.game.co.uk/Games/PC-Games/Battlefield-Bad-Company-2-Limited-Edition/~r333421/

Ειναι σε καλη τιμη (περιπου 32 ευρω) και ειναι και η Limited edition.

Σε 3 με 5 μερες μετα την επισημη κυκλοφορια θα το εχεις στα χερια σου.

Οσο για την καρτα και η πιστωτικη κανει , αλλα θα σου προτεινα μια χρεωστικη (ελεγχομενη ) η μια prepaid card.

Link to comment
Share on other sites

Εχει γινει συζητηση σχετικα με αυτο σε προηγουμενες σελιδες.

Προσωπικα το παρηγγειλα απο το www.game.co.uk http://www.game.co.uk/Games/PC-Games/Battlefield-Bad-Company-2-Limited-Edition/~r333421/

Ειναι σε καλη τιμη (περιπου 32 ευρω) και ειναι και η Limited edition.

Σε 3 με 5 μερες μετα την επισημη κυκλοφορια θα το εχεις στα χερια σου.

Οσο για την καρτα και η πιστωτικη κανει , αλλα θα σου προτεινα μια χρεωστικη (ελεγχομενη ) η μια prepaid card.

Sorry για το oftopic αλλα οπως ειπα δν εχω καθολου καρτα...:weep:Αν ειναι προτεινετε καμια καλη τραπεζα-καρτα..

Απο play.com εχει κ δωρεαν μεταφορικα..Απο game.com 32 ευρω μαζι με τα μεταφορικα???

Link to comment
Share on other sites

πριν το update ειχα 15-30fps ανεξαρτητα απο τις ρυθμισεις και αναλύσεις και τωρα εχω 35-70 με Ε6600/275 χωρις ΑΑ

αλλα τωρα με απο αποσυνδέει συνεχεια.

Ειναι Beta ειναι και port... θα στρωσει πιστευω....

η ελλειψη prone συνηθίζεται

η μετρια ακριβεια στο στοχο συνηθίζεται

αλλα αυτο που δεν στριβει αν τρεχεις δεν το καταλαβαίνω ειναι πολυ σπαστικο.

Έγινε επεξεργασία από Dem
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.