Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

οκ,καλο το οτι υπαρχει συμμετοχη,αλλά επειδη δεν εχω ιδεα τι και πως διοργανωνεται κατι τετοιο,και αν μπορουμε να χρησιμοποιουμε το "thelab" tag,ας πει καμια γνωμη και κανενας mod και αναλογως πραττουμε..

προφανως δεν μιλαμε για κατι επισημο,αγωνιστικο, δεν ξερω και εγω τι,απλα κατι να μαζευομαστε 5-10 "γνωστοι" να χαβαλεδιαζουμε..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τι ειν'τούτο το μαιλ που μόλις μου ήρθε ωρέ;;;

Dear Customer,

Thank you for your recent Preorder of Battlefield Bad Company 2.

Due to a large volume of orders, we will be despatching your Preorder in plenty of time for your

game to arrive on release day. This includes processing your order early.

As a result, you may have received an email informing you that "your Preorder is on its way".

You may even find that your account has been debited.

To help us make sure that nothing affects your delivery, please can you check your card

details are up to date, and that you've got enough funds in your account for payment.

Happy gaming!

Βρε... λέτε να δούμε BC2 στην πόρτα ΣΤΟ RELEASE;;; Στην Ελλάδα;; Ζούμε ιστορικές στιγμές... :D

Link to comment
Share on other sites

sofix μεσα με τα μπουνια.μπορουμε να μαζευτουμε και στο skype-teamspeak και να μιλαμε απο εκει για να συγχρονιζομαστε.

μενουν 10 μερες ακομα και ουτε στο στρατο δεν ενιωθα ετσι!με το που αρχισει το καψιμο οσοι εχουν γκομενα στανταρ θα χωρισουν και αυτοι που δεν εχουν δεν προκειται να βρουν!χαχα

Link to comment
Share on other sites

και εγω μεσα παιδια για την clan.Athanasie και εμένα μου ήρθε αυτό το email.Προβλέπω άπειρο κάψιμο και καθόλου διαβασμα.....ποιος τους ακουει τωρα..

παιδες...θα παιξετε και το singleplayer ή θα χωθείτε αμέσως στο mp?

Link to comment
Share on other sites

sofix μεσα με τα μπουνια.μπορουμε να μαζευτουμε και στο skype-teamspeak και να μιλαμε απο εκει για να συγχρονιζομαστε.

μενουν 10 μερες ακομα και ουτε στο στρατο δεν ενιωθα ετσι!με το που αρχισει το καψιμο οσοι εχουν γκομενα στανταρ θα χωρισουν και αυτοι που δεν εχουν δεν προκειται να βρουν!χαχα

Εγω παντως την γυναικα την εχω προετοιμασει. Αυτη θα παει βολτα στους δικους της για κανα 4ημερο και εγω θα λιωσωωωωωωωωωωωωωωωωωω :clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.