Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Από game.co.uk:

Order status log

01/03/2010 Your order is held for credit checking.

01/03/2010 Your order is waiting for authorisation and release for packing. 31/01/2010 Your order is currently held as a Preorder

Εδώ είστε και εσείς ? το "your order is held" με φοβίζει !
Link to comment
Share on other sites

οχι.εμενα ειναι ετοιμο να φυγει

01/03/2010Your credit/ debit card has been authorised and your order is now being released for packing.

Funds will not be debited until your order is shipped.

01/03/2010Your order is held for credit checking.

01/03/2010Your order is waiting for authorisation and release for packing.

23/02/2010Your order is currently held as a Preorder

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

οχι.εμενα ειναι ετοιμο να φυγει

01/03/2010Your credit/ debit card has been authorised and your order is now being released for packing.

Funds will not be debited until your order is shipped.

01/03/2010Your order is held for credit checking.

01/03/2010Your order is waiting for authorisation and release for packing.

23/02/2010Your order is currently held as a Preorder

οκ !!! τότε απλά λόγω φώρτου δεν το έχουν προχωρίσει ακόμα. :whistling
Link to comment
Share on other sites

01/03/2010 Your driver is having a smoke and he's ready to place your package in the truck

01/03/2010 Your credit/ debit card has been authorised and your order is now being released for packing.

Funds will not be debited until your order is shipped.

01/03/2010 Your order is held for credit checking.

01/03/2010 Your order is waiting for authorisation and release for packing.

29/01/2010 Your order is currently held as a Preorder

Link to comment
Share on other sites

εγω εκανα κανσελ απο play.com...και εριξα παραγγελία απο game.co.uk σε νταουνλοαντ..να μην περιμενω

on the day of release, the 05/03/2010 at 00:01, you'll get an email with your activation key

Έγινε επεξεργασία από gbak
Link to comment
Share on other sites

εδω με 4850 oced e8500 στα 3,8 με αα χ2 και αf χ16 σε αλλες φασεις 50 60 ανετα για πολυ ωρα και σε στιγμες μαχης και σε αλλες πεφτουν κατω απο τα 30(χιονια, οταν πεφτει κανα κτηριο) .Απαραδεχτα framedrops.Και παροτι εχει ωραια γραφικα δεν δικαιολογείτε αυτο το framerate.Δηλαδη δεν με εντυπωσιαζουν πιο πολυ τα γραφικα του απο mw2.Anyway πολυ ωραιο το σινγκλ

Link to comment
Share on other sites

Είναι που κάναμε και preorder!!! Χάνει το νόημα η λέξη αν το καθυστερήσουν :p Εγώ προσωπικά το παρηγγειλα από ελληνικό κατάστημα και μου είπαν προτού κάνω την παραγγελία ότι θα το έχω σπίτι μου την ημέρα κυκλοφορίας.Πολύ αμφιβάλλω πάντως :p

Για την ακρίβεια το Game εγγυάται release date arrival για UK. Όχι για υπόλοιπη Ευρώπη/κόσμο. Το θέμα είναι ότι είναι μοναδικός EU retailer για την LE για αυτό το προτιμήσαμε πολλοί.

Και μένα στο "held for credit card" έμεινε σήμερα, μάλλον ήμουνα στο 2ο κύμα :fist: . Αν και έχω παραγγείλει 10 κομμάτια, κανονικά πρώτο πρώτο έπρεπε να με βάλουν... μην τους κάνω κανένα καβγά τώρα (ίσως έτσι μου στείλουν το SupCom 2 δωρεάν :D).

Link to comment
Share on other sites

Αν και έχω παραγγείλει 10 κομμάτια, κανονικά πρώτο πρώτο έπρεπε να με βάλουν... μην τους κάνω κανένα καβγά τώρα (ίσως έτσι μου στείλουν το SupCom 2 δωρεάν :D).

Θα μπει μαζικα η Φαλαγκα?

Link to comment
Share on other sites

............. Το θέμα είναι ότι είναι μοναδικός EU retailer για την LE για αυτό το προτιμήσαμε πολλοί.

νταξ μωρε μια η αλλη..μεχρι να ξεκλειδωσουν οι αλλοι τα βασικα μεσα στο σ/κ λιωνοντας,εμεις δευτερα-τριτη ατσαλακωτοι ανετοι κ ωραιοι θα τους σημαδευουμε με το dart και θα αναρωτιωνται,ποτε προλαβε ο #$%**# και το πηρε το unlock..:sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

εδω με 4850 oced e8500 στα 3,8 με αα χ2 και αf χ16 σε αλλες φασεις 50 60 ανετα για πολυ ωρα και σε στιγμες μαχης και σε αλλες πεφτουν κατω απο τα 30(χιονια, οταν πεφτει κανα κτηριο) .Απαραδεχτα framedrops.Και παροτι εχει ωραια γραφικα δεν δικαιολογείτε αυτο το framerate.Δηλαδη δεν με εντυπωσιαζουν πιο πολυ τα γραφικα του απο mw2.Anyway πολυ ωραιο το σινγκλ

Τλχ εσυ μπορεις να βρεις κανα μτχ Quad... εγω να αλλαζω τα παντα ολα για το BC2 μονο δεν με βλέπω

Y.Γ. Να τσακιστουν να βγαλουν κανα patch και για μας ο Dual ουτε στο 60% δεν εφτανε... :fist:

τα υπολοιπα σε 1920χ1080 μια χαρα τα παιζει....

Έγινε επεξεργασία από Dem
Link to comment
Share on other sites

Και εγω πήρα ενα σε download ( για εμενα που δεν την παλεύω με την αναμονή:hehe: ) και ενα ταχυδρομικώς, το απο play.co.uk

gbak ναι είσαι stand by να το λιώσουμε την παρασκευή :D

ε ναι ρει..δεν το συζητω..οσο δεν μου αρεσε το μπετα...τοσο με εξεπληξε το φουλ...

και γω σιγα μη περιμενα τα ελτα..βασικα θα το παιρνα απο steam..αλλα ειναι πιο ακριβο

@υποψιν τα γραφικα ειναι κλασης ανωτερα απο mw2....και επισης μου αρεσε τρομερα το aim και η κινηση του παιχτη που ειναι ακρως ρεαλιστικη...επισης σε νορμαλ επιπεδο δυσκολιας..το βρηκα αρκετα ευκολο..

Έγινε επεξεργασία από gbak
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@υποψιν τα γραφικα ειναι κλασης ανωτερα απο mw2....

Ορίστε;;;;;;;;;;;;;;;

Εγώ πάντως μίλησα τηλεφωνικά σήμερα με το κατάστημα που το παρήγγειλα και με επιβεβαιώσανε ότι θα το λάβω την ημέρα της κυκλοφορίας 5/3.Τους έβαλα να μου ορκιστούν !!!

Link to comment
Share on other sites

Οχι και καλυτερα τα γραφικα απο το mw2 ρε παιδια...Τα δεντρα ειναι πολυ απλοικα οπως και οι εσωτερικοι χωροι...

Αντε παλι τα ιδια....

Τι συγκρινετε ρε παιδες?

τα maps του BF ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ και πληρως καταστρεψιμα!

Στο mw2 μπορει εχει πιο καλογυαλισμενα γραφικα αλλα ολα ειναι υπερ στατικα και τα maps εχουν μεγεθος 1/5 του bf.

Εκαστος στο ειδος του...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.